Animačný program v HOTELI PARTIZÁN****

Slovenčina

  Počas prázdnin sa môžu deti i dospelí tešiť na animačný program s profesionálnymi animátormi ViBa agency. Okrem toho si môžete vybrať z nespočetného radu aktivít vnútri aj vonku a prežiť aktívnu dovolenku plnú zážitkov.

Dospelí sa vždy radi zabavia na disco v sport & night bare LIMBUS, nechýbajú ani tematické večere v Panorama Restaurant alebo v reštaurácii Tálska Bašta.

Športovci si prídu na svoje v MULTIFUNKČNEJ ŠPORTOVEJ HALE vhodnej na hru squashu, bedmintonu, volejbalu a iných športov.
Bowling, biliard, stolný futbal a šípky si môžete zahrať v sport & night bare Limbus.
V hotelovom parku môžete vyskúšať streľnicu, horský lanový park, tenis, nohejbal, volejbal na dvoch kurtoch, zajazdiť si na bicykli alebo E-biku z našej požičovne. Deti sa vybláznia na ihrisku na miniloptové hry a na obľúbenom detskom ihrisku Mravenisku.
K hotelu patrí aj AJAX farma v Mýte pod Ďumbierom, kde si môžete zajazdiť na koňoch a poníkoch a navštíviť MINI ZOO.
V letnej sezóne prevádzkujeme BIKE PARK a v zime LYŽIARSKE STREDISKO v MÝTO SKI & BIKE.
 
Dokolaný oddych si zažijete v jedinečnom NATURE WELLNESS CENTER  s rozprávkovým vodným svetom Partizána Ferda s FAMILY SAUNAS.
Pripravili sme pre Vás širokú ponuku SPA rituálov, telových i tvárových ošetrení a balneo procedúr v novootvorenom Slnečnom SPA
Odporúčame vyskúšať 100% prírodné SPA rituály MASSADA, liečivé kúpele a omladzujúcu novinku KOLAGENÁRIUM .
Novootvorené FITNESS  je vám denne k dispozícii.

U nás sa nudiť nebudete!

TOP 10 LETNÝCH AKTIVÍT HOTELA PARTIZÁN****

TOP 10 MIEST, KTORÉ BY STE NEMALI POČAS DOVOLENKY U NÁS OBÍSŤ

 

ANIMAČNÝ PROGRAM nájdete vo fotogalérii nižšie

 

 

Pozn.: Hotel Partizán**** ani animátori animačnej agentúry nezodpovedajú za bezpečnosť dieťaťa v rámci animačného programu. Za bezpečnosť dieťaťa v rámci animačného programu zodpovedá rodič samostatne.

Fotogaléria

X