Ajax farma

Budete prekvapení, ako na Vás zapôsobí blízkosť prírody,
dotyk s domácimi zvieratami a pohľad na svet z konského chrbta.

Už od vzniku Ajax farmy v roku 1990 sa vedenie hotela venuje  prvotného chovu koní a poníkov na jazdenie pre hostí. Následne sa venovalo aj chovu dostihových koní  anglického plnokrvníka, čoho dôsledkom bola aj niekoľkoročná existencia dostihovej stajne Hotela Partizán so sídlom  v Borskom Mikuláši, na Záhorí.

Mimoriadne kvalitný horský med z kvetov a bylín z tálskych, mýtňanských a bystrianských lúk, z malín a z medovice môžu hostia hotela Partizán ochutnať v pripravovaných jedlách, nápojoch a sladkostiach v našich reštauráciách aj v reštaurácii SKI & BIKE v Mýte pod Ďumbierom.

V súčasnosti  sa staráme o 70 rodín včiel, 15 ks hovädzieho dobytka, 50 ks ošípaných, 60 ks oviec, 12 ks kôz, 11 shetlandských poníkov, 8 jazdeckých koní. Obhospodarujeme 20 ha lúk a pasienkov.

Naša Ajax farma osloví tak dospelých, ktorí si tú nájdu jazdecké kone, ako aj deti, na ktoré tu čakajú obľúbené poníky. Návštevu Ajax Farmy, ktorá sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí, odporúčame najmä rodinám s deťmi, ktoré si jazdenie na koni zaručene naplno užijú.

Okrem jazdeckých koní a poníkov na našej farme uvidíte MINI ZOO zvieratiek ako sú sliepočky, kohútiky, kuriatka, ovečky a brančeky, kozičky, moriaky a morky, húsky, zajačiky, kravičky, teliatka a niekoľko párov holubov. 

V niektorých termínoch môžete absolvovať Deň na farme - program pre dospelých a zvedavé deti, jednoducho pre všetkých, ktorí chcú spoznať život farmárov. Na vlastnej koži si môžete vyskúšať prácu na našej Ajax farme, od ošetrovania domácich zvieratiek až po spanilú jazdu na koňoch a poníkoch. Odmenou Vám bude dobrý pocit, príjemné zážitky a skúsenosti.

Využiť služby Ajax farmy môžete denne v čase:  10:00  -  16:00 hod.

CENNÍK AJAX FARMA
TypTrvanieCena
Jazdenie na koni  60 minút17 €
Jazdenie na koni
30 minút10 €
Jazdenie na poníkovi30 minút10 €
Jazdenie na poníkovi15 minút7 €
Jazdenie na poníkovi1 okruh3 €

V BLÍZKOSTI AJAX FARMY SA NACHÁDZA NÁŠ NOVÝ BIKE PARK, VIAC INFO TU 

 

Bližšie informácie Vám radi poskytnú naši pracovníci mailom na recepcia@partizan.sk alebo telefonicky 00421 48 6308813

 

Fotogaléria

  • Ajax farma Hotel Partizán
  • Farma Mýto pod Ďumbierom
  • Minizoo
  • Jazdenie na koňoch Ajax farma
  • Janzdenie na poníkoch Ajax farma
  • Jazdenie na koňoch Ajax farma
  • Ajax farma
  • Kontaktna zoo Ajax farma
  • Kontaktna minizoo Ajax farma
  • Kontaktna zoo Ajax farma
X
<