Informácie o Hoteli Partizán ****

JEDINEČNÉ MIESTO PRE DOVOLENKU NA SLOVENSKU - ODDYCH PRE TELO, MYSEĽ, DUŠU

Rozmýšlate, kde strávite dovolenku?  Hľadáte tiché a príjemné prostredie v lone prírody s množstvom aktivít ako únik z hektického života?  
Potom ste na správnej adrese, pretože HOTEL PARTIZÁN **** je rodinný hotel, ktorý plní sny svojim klientom.
Sny o Vašej dovolenke na Slovensku  plníme v krásnom  prostredí prírody Nízkych Tatier na Táľoch.
Našou prioritou je priniesť vám vysokokvalitné služby v oblasti ubytovania, a tak vytvoriť na niekoľko dní  príjemný pocit  dokonalosti so službami na objednávku. 
Sny o wellness plníme v exkluzívnom wellness na ploche 2260 m².
Šéf
 kuchár hotela so svojim tímom pre Vás pripraví lahôdky zo zážitkovej   gastronómie.
A Vám, ktorí spájate Vašu vytúženú dovolenku s aktívnym pobytom  prinášame niekoľko tipov na  športové vyžitie a zábavu  po celodenných aktivitách.

Ak okrem dovolenky hľadáte  priestory na Vaše firemné podujatie, aj tu ponúkame riešenie.  Vytvorili sme priestory na usporiadanie  kongresov a mítingov na vysokej úrovni.

Objavte s nami nové a lákavé možnosti, vďaka ktorým môžete skĺbiť pracovné nasadenie s relaxom a plnohodnotne stráveným voľným časom.

Tešíme sa na vašu návštevu a dúfame, že si u nás nielen oddýchnete, ale tiež zažijete nezabudnuteľné momenty plné príjemných pocitov a zážitkov.

 

HOTEL V LESE, LES V HOTELI

V rámci zlepšenia kvality služieb sme postupom času prešli rozsiahlou rekonštrukciou a modernizáciou priestorov.
Súčasťou hotela je nové NATURE Wellness Center, ktoré spĺňa všetky predpoklady moderného wellness zariadenia. Relaxačné zázemie s bazénom, detským bazénikom, SPA časťou, saunami, odpočivárňami  a fitness sa rozprestiera na ploche 2260 m2, preto si naši klienti môžu vychutnať oddych nielen štýlovo ale aj v súkromí. Športovo zábavné centrum LImbus poskytuje veľa možností na výbornú zábavu v odpoludňajších až nočných hodinách. Hostia majú možnosť využiť bowlingové dráhy, biliardy, stolný futbal, šípky, bohatú ponuku drinkov v štýlovom bare a spontánnu disko zábavu. Pre najmenších návštevníkov poskytuje hotel niekoľko detských kútikov. Ste milovníci cigár s pohárom kvalitného koňaku?  Aj na takýto pôžitok nájtete priestor u nás. Výborná gastronómia v troch reštauráciach a štýlové ubytovanie sú samozrejmosťou nášho hotela. 

PROFESIONÁLNE HOTELOVÉ SLUŽBY NA JEDNOM MIESTE

 
Vďaka strategickej polohe hotela v strede Slovenska sa zameriavame na poskytovanie priestorov a služieb pre firemné školenia a teambuildingové aktivity. Zabezpečujeme kompletný catering pre oslavy či svadby, pripravíme vám event šitý na mieru, presne podľa vašich požiadaviek a očakávaní.
Záleží nám na tom, aby si naši hoteloví hostia mali možnosť naplno využiť svoj voľný čas, či už pasívnym alebo aktívnym oddychom. Interiér hotela rovnako ako okolité prostredie preto ponúka množstvo príležitostí pre športové a
zážitkové aktivity, ktoré spríjemnia pobyt rodinám s deťmi, firmám alebo jednotlivcom.

 

HISTÓRIA

Hotel Partizán privítal svojich prvých návštevníkov už v roku 1961. V tomto období patril pod spoločnosť Interhotely Ružomberok. Od roku 1992 vlastní hotel rodina Kičová.

HOTEL PARTIZÁN ****  na čele s rodinou Kičovou chce vždy prekvapiť niečím novým. V roku 2002 prešla obnovou hotelová hala s recepciou, v roku 2006 bolo vybudované zábavné centrum Limbus a zážitková reštaurácia Tálska Bašta, ktorá vznikla na mieste pôvodnej vyhorenej koliby.

Dosiaľ najrozsiahlejšia bola dostavba priestorov v roku 2011. Pribudli nové izby a apartmány, kongresové centrum, wellness centrum na ploche 1760 m2 a rozšírila sa hotelová reštaurácia.

Rok 2015 bol opäť rokom prerábania a dostavby. Rozšírili sme jestvujúce wellness o časť SPA a Fitness, čím pribudlo nových  500m2 plochy na poskytovanie skrášlovacích, regeneračných a športových wellness služieb.  Zvýšili sme ubytovací štandard prerobením 18 izieb v ubytovacej časti sever. Vznikol nový Cigaro & cognac club a rozšírili sme reštauračnú kapacitu hotela.  Naši klienti majú možnosť relaxovať pri pohlade na okolité horstvo a prírodu  z novej panoramatickej terasy v pohodlí mäkkého ratanového sedenia obklopeného lúčnymi kvetmi. Obľúbená reštaurácia Tálska Bašta  dostala novú kuchynu vrátane najmodernejšej technológie a zázemia, do všetkých priestorov pribudla vzduchotechnika a ekologické vykurovanie prostredníctvom tepelného čerpadla.

Tešíme sa na Vašu návštevu, rodina Kičová a tím HOTELA PARTIZÁN **** 

X
<