Informácie o Hoteli Partizán ****

SÚ MIESTA, KTORÉ MAJÚ ZVLÁŠTNE ČARO...
... jedným z nich je HOTEL PARTIZÁN**** v srdci Slovenska.

 

Hľadáte únik z hektického života? Navštívte tiché a príjemné prostredie v lone prírody so štýlovým wellness a množstvom aktivít, ktoré Vás odpútajú od každodenného stereotypu.  
HOTEL PARTIZÁN**** je rodinný hotel, ktorý plní sny svojim klientom.

V krásnom prostredí uprostred prírody Nízkych Tatier na Táľoch je našou každodennou prioritou priniesť Vám vysokokvalitné služby v oblasti ubytovania, vytvoriť na niekoľko dní príjemný pocit dokonalosti. 
Sny o wellness plníme v exkluzívnom wellness na ploche 2260 m². Zábavné aktivity v každom ročnom období a v každom počasí sú našou devíziou. Ak spájate vytúženú dovolenku s aktívnym pobytom, prinášame niekoľko tipov na športové vyžitie a večernú zábavu. Jednou z možností je bikovanie alebo lyžovanie v hotelovom MÝTO SKI & BIKEPo aktívnom dni sa Vám budú ľahšie vyberať lahôdky pripravené tímom Panorama Restaurant alebo Tálskej Bašty. Mnohé z nich pripravujeme z vlastných produktov, ktoré pochádzajú z hotelovej Ajax farmy.

Patríme medzi TOP kongresové rezorty na Slovensku. Dôkazom je množstvo úspešne zvládnutých väčších i menších kongresov, eventov, teambuildingov a svadieb pre najnáročnejších klientov.
Objavte s nami nové a lákavé možnosti, vďaka ktorým môžete skĺbiť pracovné nasadenie s relaxom a plnohodnotne stráveným voľným časom.

 Dúfame, že si u nás nielen oddýchnete, ale tiež zažijete nezabudnuteľné momenty plné príjemných pocitov a zážitkov.

 

Slovami nášho hosťa: "Chodime k Vam od rekonstrukcie, cca od roku 2009-2010 pravidelne, niekolkokrat do roka. Travili sme u Vas s rodinou viacero Vianoc, oslavovali sme u Vas viacero jubilei. Pre mna je Partizan stelesnenim rodinnej pohody, oddychu a pokoja. Vsetko, pocnuc ubytovanim, stravou, personalom, wellnesom, konciac okolitou prirodou je na vysokej urovni. Talska Basta je miesto, len kvoli ktoremu velakrat zajdeme z Kosic, najest sa a nasat atmosferu. Musim vyzdvihnut najma casnika Tomasa, ktoreho evidujem uz roky rokuce, a ktory je clovek na spravnom mieste, odbornik vo svojom remesle, spravny clovek, s ktorym sa dokazete(ak mu to cas dovoli) porozpravat o hocicom. Ale rovnako ostatni zamestnanci hotela su skveli, jednoducho clovek sa citi stale vitany. Kvitujem neustale snahy o inovacie a investicie do toho, aby sa hotel posuval vyssie a vyssie. Pre mna osobne je toto najlepsi hotel na Slovensku, kde sa stale radi vraciame s radostou. Teraz sme u Vas travili dalsi vikend a zajtra som u Vas opat, tentokrat aj s ratolestami, lebo mi nedokazu odpustit, ze som bol u Vas bez nich :))) tak to musim napravit."

HOTEL V LESE, LES V HOTELI

V rámci zlepšenia kvality služieb sme postupom času prešli rozsiahlou rekonštrukciou a modernizáciou priestorov.
Súčasťou hotela je nové NATURE Wellness Center, ktoré spĺňa všetky predpoklady moderného wellness zariadenia. Relaxačné zázemie s bazénom, detským bazénikom, SPA časťou, saunami, odpočivárňami  a fitness sa rozprestiera na ploche 2260 m2, preto si naši klienti môžu vychutnať oddych nielen štýlovo ale aj v súkromí. Športovo-zábavné centrum Limbus poskytuje veľa možností na výbornú zábavu v popoludňajších až nočných hodinách. Hostia majú možnosť využiť bowlingové dráhy, biliardy, stolný futbal, šípky, bohatú ponuku drinkov v štýlovom bare a spontánnu disko zábavu. Pre najmenších návštevníkov poskytuje hotel niekoľko detských kútikov. Ste milovníci cigár s pohárom kvalitného koňaku?  Aj na takýto pôžitok nájtete priestor u nás. Výborná gastronómia v dvoch reštauráciach a štýlové ubytovanie sú samozrejmosťou nášho hotela. 

 

PROFESIONÁLNE HOTELOVÉ SLUŽBY NA JEDNOM MIESTE

Vďaka strategickej polohe hotela v strede Slovenska sa zameriavame na poskytovanie priestorov a služieb pre firemné školenia a teambuildingové aktivity. Zabezpečujeme kompletný catering pre oslavy čisvadby, pripravíme vám event šitý na mieru, presne podľa vašich požiadaviek a očakávaní.

Záleží nám na tom, aby si naši hoteloví hostia mali možnosť naplno využiť svoj voľný čas, či už pasívnym alebo aktívnym oddychom. Interiér hotela rovnako ako okolité prostredie preto ponúka množstvo príležitostí pre športové a zážitkové aktivity, ktoré spríjemnia pobyt rodinám s deťmi, firmám alebo jednotlivcom.

 

HISTÓRIA

Hotel Partizán privítal svojich prvých návštevníkov už v roku 1961. V tomto období patril pod spoločnosť Interhotely Ružomberok.

Hotel Partizán bol rozsahom ponúkaných služieb už v r.1989 najkomplexnejší hotel na Slovensku "Perla stredného Slovenska s najmodernejším vybavením a s najlepšími službami r. 1961". K hotelu už v tom čase patrila koliba, krytý bazén, letné kúpalisko, kongreska, 29 zrubov, samoobslužná reštaurácia, lyžiarsky vlek kotvový, motel s autocampingom, areál 25 ha. Hotel vlastnil aj veľký zájazdový autobus Karosa lux. 
Hotel Partizán má československé prvenstvo, keď ako prvý hotel v Československu mal farebné televízory na všetkých izbách - písal sa december 1990. Televízory si vynútila anglická CK Thomson, s ktorou hotel cez sprostredkovateľa GR Čedok spolupracoval. V tých rokoch napĺňal kapacitu hotela výhradne Čedok z Prahy.
Boli sme aj prvý hotel na Slovensku, ktorý mal vlastné kone na jazdenie a teplovzdušný balón (r. 1991). 

Od roku 1992 vlastní hotel rodina Kičová. HOTEL PARTIZÁN ****  na čele s rodinou Kičovou chce vždy prekvapiť niečím novým. V roku 2002 prešla obnovou hotelová hala s recepciou, v roku 2006 bolo vybudované zábavné centrum Limbus a zážitková reštaurácia Tálska Bašta, ktorá vznikla na mieste pôvodnej vyhorenej koliby. Dosiaľ najrozsiahlejšia bola dostavba priestorov v roku 2011. Pribudli nové izby a apartmány, kongresové centrum, wellness centrum na ploche 1760 m2 a rozšírila sa hotelová reštaurácia. Rok 2015 bol opäť rokom prerábania a dostavby. Rozšírili sme jestvujúce wellness o časť SPA a Fitness, čím pribudlo nových  500m2 plochy na poskytovanie skrášlovacích, regeneračných a športových wellness služieb.  Zvýšili sme ubytovací štandard prerobením 18 izieb v ubytovacej časti sever. Vznikol nový Cigaro & cognac club a rozšírili sme reštauračnú kapacitu hotela.  Naši klienti majú možnosť relaxovať pri pohlade na okolité horstvo a prírodu  z novej panoramatickej terasy v pohodlí mäkkého ratanového sedenia obklopeného lúčnymi kvetmi. Obľúbená reštaurácia Tálska Bašta  dostala novú kuchynu vrátane najmodernejšej technológie a zázemia, do všetkých priestorov pribudla vzduchotechnika a ekologické vykurovanie prostredníctvom tepelného čerpadla. Od roku 2018 sme prevádzkovateľmi MÝTO SKI & BIKE centra. V zime je vyhľadávaných  lyžiarskym strediskom a v letnej sezóne prvým a jediným BIKE PARKOM na Horehroní.

Tešíme sa na Vašu návštevu, rodina Kičová a tím HOTELA PARTIZÁN **** 

 

X