Pobyty s deťmi v Hoteli Partizán

MRAVENISKO PARTIZÁNA FERDA 

V rámci našich pobytov pre deti prinášame pravidelné novinky. Predstavujeme Vám náš najnovší prírastok do rodiny – Mravenisko partizána Ferda.
Vytvorili sme ho pre Vás, našich hostí a zároveň návštevníkov reštaurácie Tálska Bašta. Vznikalo nielen z potreby ponúknuť Vám ďalšiu aktivitu vrámci hotelového areálu, ale hlavne z lásky k deťom a k prírode. Aby ste sa mohli aj vy vcítiť do rozprávkového sveta nášho hotela v lese a zároveň lesa v hoteli.
Upozornenie: Mravenisko je vhodné pre deti od 3 rokov za prítomnosti dospelej osoby a jeho využívanie je na vlastnú zodpovednosť.

DETSKÁ HERŇA PARTIZÁNA FERDA

29. 12. 2017 sme slávnostne otvorili detskú herňu partizána Ferda. Rozprestiera sa na ploche 200 m2 a na svoje si tu prídu všetky deti. Priestor je členitý a ponúka aktivity či už pre najmenšie deti - batoľatá, aktívnu prekážkovú dráhu, stoly na tvorivé dielne a spoločenské hry, stolný futbal, air hockey a hracie konzoly PS4. Počas prázdnin tu prebiehajú animačné aktivity. Pre rodičov sme pripravili odpočinkové zóny. Herňa je určená výhradne pre deti ubytované v Hoteli Partizan****.
Prioritou je pre nás 100% čistota priestorov viac o BEZPEČNOSTI A PREVENCII V HOTELI SA DOČÍTATE V TOMTO ČLÁNKU

DETSKÝ BAZÉNIK PARTIZÁNA FERDA 

V našom hoteli pre deti si vaše ratolesti prídu na svoje. Mravčeky, včeličky, chrobáčiky, motýle – svet našich najmladších, ktorým dušička zaplesá pri nežných príbehoch z nevinných rozprávok. Presne tak totiž svoje príbehy prežívajú najmenší klienti Hotela Partizán, pretože v hoteli sa nachádza detský bazénik partizána  Ferda . Hotel Partizán sa zaraďuje medzi hotely s bazénom, kde nájdete aj vodné atrakcie a ležoviská. Nechajte svoje ratolesti vyblázniť v detskom bazéniku v časti Aqua & Kids vNature Wellness Center a Vy sa pohodlne usaďte v oddychovej zóne pre mamičky.
VIAC INFORMÁCIÍ SA DOZVIETE TU

FAMILY SAUNAS

V časti Vital & Sauna si doprajte wellness chvíle s Vašimi detmi. Na veľkú noc sme otvorili pre našich najmenších hostí a ich rodičov nové priestory RODINNÉHO SAUNOVÉHO SVETA.
Na ploche 72 m2 sa môžete saunovať bez starostí všetci spolu!
Môžete využiť 2 druhy sáun s atrakciami, zážitkové sprchy, vital kútik s občerstvením a relax zónu s výhľadom priamo do lesného exteriéru.
VIAC INFORMÁCIÍ SA DOZVIETE TU

AJAX FARMA

Je naozaj úžasné počas jazdy na koni pozorovať rajský vplyv okolitej prírody Nízkych Tatier, bylinkami presiaknutý prírodný ozón, cítiť vánok vo vlasoch a popritom si dopriať aktívny relax. Naša Ajax farma osloví tak dospelých, ktorí si tú nájdu jazdecké kone, ako aj deti, na ktoré tu čakajú obľúbené poníky. Okrem toho tu môžu detičky uvidieť rôzne domáce zvieratká.
VIAC INFORMÁCIÍ SA DOZVIETE TU

NOVINKA 2019 - BIKE PARK

12. 7. sa nám podarilo otvoriť NOVÝ BIKE park v Mýte pod Ďumbierom. Okrem adrenalínových tratí rôznej obtiažnosti je v areáli aj mnoho aktivít a atrakcií pre detičky. Vyšantia sa na KIDS SKILL TRAIL, MINI DUAL SLALOME alebo MAXI TRAMPOLÍNE. Pre väčšie deti je k dispozícii PUMPTRACK. Pre celé rodiny sme vybudovali FAMILY TRAŤ, ktorú môžete absolvovať na bicykloch alebo kolobežkách. V požičovni sú aj detské bicykle a odrážadlá. 
VIAC INFORMÁCIÍ SA DOZVIETE TU

MÝTO SKI & BIKE

V Mýte pod Ďumbierom prevádzkujeme v zimných mesiacoch ski centrum. Ponúka zjazdovky rôznej náročnosti, detskú školu, vleky a zjazdovky pre deti a začiatočníkov. V prípade záujmu si môžete objednať službu inštruktora na svahu telefonicky u pani Ľubice Bacúšanovej, tel. č. 0908969015. V stredisku funguje aj požičovňa lyží a príslušenstva, občerstviť sa môžete v Reštaurácii pod svahom.
VIAC INFORMÁCIÍ SA DOZVIETE TU

SME CERTIFIKOVANÝM ZARIADENÍM PRIATEĽSKÝM K DEŤOM A RODINÁM

Na základe služieb, ktoré ponúkame deťom a rodinám, sa nám v anonymnom hodnotení podarilo získať 5 hviezdičiek a certifikát Únie materských centier, ktorá nás zaradila medzi "Zariadenia priateľské k deťom a rodinám".
Cieľom kampane Únie materských centier s názvom „Vstúpte s dieťaťom“ je spropagovať tých, ktorí majú pochopenie voči deťom, ich rodinám a ich špecifickým potrebám. "Oceňujeme tých, ktorí umožňujú rodičom na materskej a rodičovskej dovolenke prežiť toto obdobie plnohodnotne a bez obmedzení."

DETSKÉ KÚTIKY

Okrem detskej herne sa v hoteli nachádza detský kútik v hotelovej reštaurácii, jeho súčasťou je detské sedenie a vybavenie pre najmenších kuchárov a v zážitkovej reštaurácii Tálska Bašta so šmýkačkou a preliezkami.
X