Pobyty s deťmi v Hoteli Partizán

SME CERTIFIKOVANÝM ZARIADENÍM PRIATEĽSKÝM K DEŤOM A RODINÁM

Na základe služieb, ktoré ponúkame deťom a rodinám, sa nám v anonymnom hodnotení podarilo získať 5 hviezdičiek a certifikát Únie materských centier, ktorá nás zaradila medzi "Zariadenia priateľské k deťom a rodinám".
Cieľom kampane Únie materských centier s názvom „Vstúpte s dieťaťom“ je spropagovať tých, ktorí majú pochopenie voči deťom, ich rodinám a ich špecifickým potrebám. "Oceňujeme tých, ktorí umožňujú rodičom na materskej a rodičovskej dovolenke prežiť toto obdobie plnohodnotne a bez obmedzení."

DETSKÝ BAZÉNIK PARTIZÁNA FERDA 

V našom hoteli pre deti si vaše ratolesti prídu na svoje. Mravčeky, včeličky, chrobáčiky, motýle – svet našich najmladších, ktorým dušička zaplesá pri nežných príbehoch z nevinných rozprávok. Presne tak totiž svoje príbehy prežívajú najmenší klienti Hotela Partizán, pretože v hoteli sa nachádza detský bazénik partizána  Ferda . Hotel Partizán sa zaraďuje medzi hotely s bazénom, kde nájdete aj vodné atrakcie a ležoviská. Nechajte svoje ratolesti vyblázniť v detskom bazéniku v časti Aqua & Kids vNature Wellness Center a Vy sa pohodlne usaďte v oddychovej zóne pre mamičky.

FAMILY SAUNAS

V časti Vital & Sauna si doprajte wellness chvíle s Vašimi detmi. Na veľkú noc sme otvorili pre našich najmenších hostí a ich rodičov nové priestory RODINNÉHO SAUNOVÉHO SVETA.
Na ploche 72 m2 sa môžete saunovať bez starostí všetci spolu!
Môžete využiť 2 druhy sáun s atrakciami, zážitkové sprchy, vital kútik s občerstvením a relax zónu s výhľadom priamo do lesného exteriéru.

MRAVENISKO PARTIZÁNA FERDA 

V rámci našich pobytov pre deti prinášame pravidelné novinky. Predstavujeme Vám náš najnovší prírastok do rodiny – Mravenisko partizána Ferda.
Vytvorili sme ho pre Vás, našich hostí a zároveň návštevníkov reštaurácie Tálska Bašta. Vznikalo nielen z potreby ponúknuť Vám ďalšiu aktivitu vrámci hotelového areálu, ale hlavne z lásky k deťom a k prírode. Aby ste sa mohli aj vy vcítiť do rozprávkového sveta nášho hotela v lese a zároveň lesa v hoteli.
Upozornenie: Mravenisko je vhodné pre deti od 3 rokov za prítomnosti dospelej osoby a jeho využívanie je na vlastnú zodpovednosť.

DETSKÁ HERŇA PARTIZÁNA FERDA

29. 12. 2017 sme slávnostne otvorili detskú herňu partizána Ferda. Rozprestiera sa na ploche 200 m2 a na svoje si tu prídu všetky deti. Priestor je členitý a ponúka aktivity či už pre najmenšie deti - batoľatá, aktívnu prekážkovú dráhu, stoly na tvorivé dielne a spoločenské hry, stolný futbal, air hockey a hracie konzoly PS4. Počas prázdnin tu prebiehajú animačné aktivity. Pre rodičov sme pripravili odpočinkové zóny. Herňa je určená výhradne pre deti ubytované v Hoteli Partizan****.

DETSKÉ KÚTIKY

V hoteli sa nachádzajú tri detské kútiky: prvý je súčasťou lobby haly, v jeho blízkosti sa nachádza internetový kútik s PC Lenovo. Ďalší sa nachádza v hotelovej reštaurácii, jeho súčasťou je detské sedenie a vybavenie pre najmenších kuchárov. Tretí v poradí je detský kútik v zážitkovej reštaurácii Tálska Bašta so šmýkačkou a preliezkami.

AJAX FARMA

Je naozaj úžasné počas jazdy na koni pozorovať rajský vplyv okolitej prírody Nízkych Tatier, bylinkami presiaknutý prírodný ozón, cítiť vánok vo vlasoch a popritom si dopriať aktívny relax. Naša Ajax farma osloví tak dospelých, ktorí si tú nájdu jazdecké kone, ako aj deti, na ktoré tu čakajú obľúbené poníky. Okrem toho tu môžu detičky uvidieť rôzne domáce zvieratká.