×

Chybová správa

Notice: Undefined offset: 2 v tb_megamenu_insert_tb_item() (riadok 345 z /nfsmnt/hosting2_2/f/c/fceabef2-541a-4a7a-9381-1efc2c50f656/partizan.sk/web/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).

Lovecká reštaurácia

Tematická reštaurácia v súčasnom štýlovom poňatí

Ochutnajte poľovnícke špeciality, husacie či kačacie hody, alebo lahodné pokrmy z diviny v našej Loveckej reštaurácii. Nechajte sa unášať atmosférou praskajúceho ohňa v krbe, v príjemnom prostredí dreveného interiéru. V Loveckej reštaurácii pripravujeme gurmánske špeciality podľa obdobia lovu zveri, preto si u nás vždy pochutíte na čerstvom sezónnom menu.

Priestor je vhodný pre organizáciu rodinných osláv, svadobných posedení alebo menších svadobných hostín. Pre príjemnú atmosféru podčiarknutú teplom praskajúceho krbu v loveckej reštaurácii organizujeme aj riadené ochutnávky vín alebo destilátov. Príjemným doplnením priestoru je terasa s kapacitou 15 miest.

Z úcty k hostiteľom, personálu a k ostatným hosťom Vás žiadame o dodržiavanie dress code CASUAL. Do reštaurácie nepatria kraťasy, šlapky ani tielka. 
Ďakujeme.

 

Kapacita: 80 miest

Forma stravovania:  à la carte

Kuchyňa: slovenská, zahraničná, sezónna, poľovnícke špeciality

Bezbariérový prístup: áno

Vhodné pre: rodinné oslavy, business stretnutia, ochutnávky vín, destilátov

Virtuálna prehliadka: 

Fotogaléria

X