Vernostný program Hotela Partizán

VERNOSTNÝ PROGRAM HOTELA

Hotel Partizán ponúka vernostný program prostredníctvom systému celosvetového nákupného spoločenstva CashBack world.
Kartu výhod získate ihneď pri prvom pobyte alebo využitím našich reštauračných a wellness služieb. Prostredníctvom jedinej vernostnej karty získavate zľavy aj z nákupov u ďalších tisícoch obchodných partnerov na Slovensku a na celom svete. Členstvo je bezplatné a nezáväzné. S vernostným programom Hotela Partizán získate členskú výhodu z KAŽDÉHO POBYTU alebo z čerpanej služby u nás!
Členskú výhodu nie je možné kombinovať s ďalšími zľavami. Bližšie informácie Vám poskytneme na kicova@partizan.sk alebo na čísle 048/63088811.

DARČEKOVÉ POUKAZY - IDEÁLNY  DARČEK PRE VAŠICH BLÍZKYCH

Chcete potešiť svojich blízkych a hľadáte pre nich vhodný darček? Radi by ste venovali zážitok a príjemné chvíle v štvorhviezdičkovom hoteli?
Pripravili sme pre vás možnosť on-line rezervácie a vytvorenia darčekového poukazu. Môžete si vybrať niektorý z aktuálnych zvýhodnených pobytových balíčkov, alebo máte možnosť zvoliť a nakombinovať si služby podľa vlastného výberu.
Stačí vyplniť nasledovné údaje a my Vám darčekový poukaz zašleme poštou priamo domov.
Neváhajte a získajte pre rodinu, priateľov alebo Vašich pracovníkov originálne prekvapenie.

HOTEL PARTIZÁN NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Spojte sa s nami na Facebooku, kde môžete sledovať aktuálne dianie v hoteli a súťažiť s nami o atraktívne ceny v podobe pobytov či zliav. Staňte sa našim fanúšikom na Instagrame a buďte "v obraze". Nič Vám neujde, či už v rámci informácií o hoteli alebo pripravovaných udalostí v jeho okolí.
 
X