NAPÍSALI STE NÁM

Slovenčina

Dotazník spokojnosti

Maximálna spokojnosť so službami hotela a personálom. Výborná kuchyňa a skvelý animačný tím priateľská starostlivosť o deti, skvelí animátori Róbert, Dida, Natalka, Evka, Lenka, Dominik, Ema. Skutočne veľká spokojnosť a už teraz sa teším na budúcu návštevu :)

Adriana L., izba 519
31. 08. 2020

Príjemný deň prajem do hotela Partizán,

rada by som sa veľmi pekne poďakovala za výnimočný pobyt, ktorý sme vďaka Vám mali v minulom týždni vo Vašom hoteli (13. - 16. 8. izby 421 a 422).

V prvom rade by som rada vyzdvihla ochotu a ústretovosť celého personálu, ich vysokú profesionalitu a schopnosť odpovedať na otázky a poradiť.

Rada by som pochválila Vašu kuchyňu, spomeniem jelenie stehno s reumuládou, rannú omeletu, skvostný výber syrov, a aj všetky ostatné chody, ktoré Vaši kuchári vykúzlili.

Do tretice sa chcem poďakovať za animačný program. Mala som so sebou dve pubišky, ktoré animátori zobrali medzi seba do partie tak, že mali celý pobyt aktívny program a nenudili sa ani sekundu.

Ešte raz ďakujem a veľmi rada sa k Vám vrátim.

Zároveň, ak je taká možnosť, Vás prosím o zasielanie newslettera.

S pozdravom

Miriam F. izba 421+422
24. 08. 2020

Dobrý deň, chcela by som veľmi pekne poďakovať za uzasnu dovolenku u Vás, naše 3 deti plakali pri odchode;( Cele prostredie a okolie prispôsobené potrebám deti, ihrisko úžasne, množstvo aktivít plus veľmi mili animátori, špeciálne Emka, Robo, Dominik, Lenka a Evka.
Basta fantastická, jedlo tiež, pri jednej veceri nám najmenší synček zaspal, požičali nám kožušinu z oddychovej zóny a spal na trávniku do 23.00;) ani ziva hudba mu nevadila ;)
Špeciálne chcem vyzdvihnúť úžasný personál a neskutočnú pani Ľubomíru, s veľkým a ochotným srdcom.
Jedine minus pre nás boli veľmi tvrdé a vysoké vankúše v posteli, horšie sa spalo;(
Welness úžasný, cisty, voňavý, všade pokoj a veľmi sa mi páčilo, že nie plny ľudí. Roky sme chodili do P..., ale kvôli “masovému” prístupu sme zvolili Vás hotel na odporúčanie a sme veľmi radi, že sme tak urobili. Ste úžasní;)
Určite sa k Vám vrátime na jarne prázdniny;)
Všetko dobre prajeme
S pozdravom

Veronika J. izba 201
11. 08. 2020

Všetci zamestnanci vedeli stále poradiť, wellness na profesionálnej úrovni a pán masér svetová rarita. Detskí animátori sa venovali počas celého dňa. Hotel vrelo odporúčame, je málo na Slovensku takýchto hotelov, kde sa naozaj cítite, tak výnimočne..

Martin S.
06. 07. 2020

Dobrý deň
dnes sme ukončili nás pobyt vo vašom hoteli.
Radi by sme sa poďakovali za veľmi príjemný čas, dokonalý oddych a tiež gastronomický zážitok.
Boli sme veľmi spokojní a radi sa k vám niekedy vrátime.
s pozdravom

Manželia Ližbetinoví
18. 06. 2020

Vážení  páni manažéri  Ján Nosko a Tomáš Veverka želám pekný deň,

minulý týždeň som od štvrtka do nedele u Vás strávil veľmi pekný wellness pobyt. Vaše služby a personál sú na vysokej profesionálnej úrovni. Je zatiaľ vzácne sa s takýmito perfektnými službami bežne stretať a som preto veľmi potešený, že som také u Vás mohol prežiť. Proste krásny zážitok.

S úctou a pozdravom

Pavel M.
18. 02. 2020

Neskutočne dakujeme za tento víkend. Izba 117.
Je ozaj pravda, čím sa hotel prezentuje.
" Hotel v lese, les v hoteli” prírodu máte na dlani.
Služby na vysokej úrovni , kde personál ukazuje zohratosť celého tímu. Odporúčam každému zažiť na vlastnú kožu, lebo len tak zažijete neopisateľný zážitok. Strava je priam labúžnicky pôžitok. welnes poskytuje ozaj 2 poschodia, kde si vyberú aj tí najnáročnejši. Krásne, čisté, voňavé. Personál splní akúkoľvek požiadavku a zohnať červený koberec, ..všetko pripraviť hodinu pred galavečerom, proste klobúk dole.

Juraj a Lucia
17. 02. 2020

Dobrý vecer,

 

Chystám sa Vam napísať už pár dni, aby sme vam poďakovali za veľmi príjemný pobyt v hoteli Partizan. Boli sme veľmi spokojní, so všetkým, deti nadšene, hlavne z dobrého jedla, veľmi dobre varite, z nádherného prostredia a samozrejme aj z detského kútika,cistuckej izby, príjemných ľudí, ktorí u Vás pracujú..a všetkých aktivít, ktoré sme tam u Vás podnikli...

 

Ďakujeme ešte raz. Pozdravuje Vás cela rodina... a špeciálne nase dve deti Adamko a Teusko.. chlapci majú špeciálnu veľkú prosbu ja ju teda sprostredkujem..

Deti si u Vás obľúbili kuracie masko s maslovou omáčkou + ryža..

Mohli by ste mi prosím prezradiť aspoň v jemných náznakoch (nie cele know how) ako sa to dobre masko s omáčkou robí? Rada by som to chlapcom pripravila niekedy..ak to teda je možné.. budem rada a deti nadsene

 

Dakujeme Vam a v tomto roku sa ešte určite vidime.. keby záležalo na deťoch a ich želaniach, tak musíme prísť už tento víkend 

 

Zelam príjemný vecer.

Táňa s rodinou
06. 02. 2020

Dobrý deň,

  chcem Vám touto cestou čo najsrdečnejšie poďakovať za Vašu ochotu , ktorú ste mi prejavili , že ste mi poslali poštou moju "stratenú" náušničku, ktorú som stratila

  počas pobytu vo Vašom fantastickom, skvelom hoteli Partizán.

  Chválime a ďakujeme za príjemný pobyt , úžasná atmosféra v hoteli, ochotný personál v celom hoteli a srdečnosť na každom kroku, kde sme sa objavili...

  V hoteli Partizán sme už boli niekoľkokrát a stále sme boli veľmi spokojní. Určite sa k Vám s manželom opäť vrátime:-)

  Veľká vďaka.

  S úctou

Anna O.
16. 01. 2020

Dobrý deň p. Nosko, chcela by som sa Vám touto cestou poďakovať za organizáciu "Zlatej svadby " 23.11.2019.

Boli sme veľmi spokojní  jedlom, s obsluhou aj s miestnosťou, jednoducho so všetkým. 

Krásne sviatky želám.

S pozdravom 

Anna P.
09. 12. 2019

Vazeny hotel Partizan

Chcem sa Vam podakovat za sluzby a pristup vo Vasom hoteli.

Aj napriek vyssej cene sa kvalita nedala popriet. Fantasticke jedlo. Krasne zrekonstruovane izby a prijemny a cisty personal. Urcite prideme opat, ale uz na dlhsie.

Vdaka

Silvia J.
02. 12. 2019

Dobry den. Dakujeme za krasne 2 dni prezite vo vasom hoteli. Bolo to vsetko uzasne. A este raz dakujeme za to prekvapenie s tortickou pre nasu dcerku. Vsetko dopadlo na vybornu a radi sa k Vam vratime aj nabuduce. Prajem pekny den.

Lubica V. B.
23. 10. 2019

Chceli by sme sa poďakovať celému tímu za všetku trpezlivosť a námahu, kt. vynaložili počas našeho špeciálneho dňa, a hlavne slečne Ološtiakovej za trpezlivosť pri plánovaní ubytovania všetkých hostí, tešíme sa na ďalšiu návštevu 

Sochovci
21. 10. 2019

Dobrý deň. 

Boli sme u Vás na pobyte a musím napísať, že v hodnotení od 1-5 by som Vám dala 10 minimálne. Tak skvelý a slušný personál sme ešte nikde nezažili. Jedlo sa nedá nazvať inak ako vynikajúcim. Ďakujeme. 

Zuzana M.
12. 08. 2019

Vážení zamestnanci hotela Partizán, dovoľte mi vysloviť pochvalu vám všetkým, pretože to ako fungujú služby na vysokej úrovni vo vašom hoteli je zásluhou celého tímu. Naozaj trefný slogan „Hotel v lese, les v hoteli” -  hotel obklopený lesmi a čo sa týka interiéru v ňom nápadito zakomponované drevové prvky, ktoré ulahodia nejednému oku. Všade bolo čisto čo sa dopĺňalo s príjemnou vôňou. Veľmi oceňujem  usmiate tváre zamestnancov, tiež ich úctivosť a pozornosť. A stravovanie? To je hotový gastronomický zážitok. O tom sa ani nedá rozprávať to treba zažiť. Prajem veľa úspechov celej  firme.  Tak ako ste príjemní vy k hosťom prajem, aby ste tiež mali šťastie na príjemných ľudí, ktorí využijú vaše hotelové služby a budú vedieť oceniť vašu snahu a pracovitosť. S úctou

Viera K.
05. 08. 2019

Vážený team hotela Partizán,

        dovoľte mi vyjadriť pár dojmov z našej dovolenky u Vás - opäť nás nadchla, a o to viac, že sme boli veľmi príjemne prekvapení poskytnutým apartmánikom č. 402 ! Veľmi sa nám páčilo, že máme dve izby ! 
Pochváľte a pozdravte, prosím, Vašich kuchárov a šéfkuchára, - strava, ktorú vo Vašom hoteli zažívame, je na špičkovej úrovni, vidno z každej prípravy, z každého kúska, že to robia ľudia, ktorí presne vedia, ako má čo chutiť a vyzerať. Poskytujete skutočne vrcholový gastronomický zážitok! Veľmi oceňujem aj "farmársky kútik" pri raňajkách, a som nadšená širokým výberom jedál - či na raňajkách, či večerách.

    Váš hotel s vlastnou filozofiou a vôňou, starostlivosťou a perfektnými službami je pre nás skutočnou oázou oddychu, ktorý si človek zaslúži po celoročnej pracovnej námahe.

    Ďakujeme Vám, a pozdravte, prosím, pán Kiča s rodinou, vážime si, že sú na Slovensku služby tejto úrovne, a prajeme celému hotelu, kolektívu v ňom, veľa zdarných dní a úspechov vo všetkých nasledujúcich dňoch!

     S úctou a pozdravom

Tatiana 

Tatiana
22. 07. 2019

Dobrý deň, pán Nosko,

 

Veľmi rada by som touto cestou vyjadrila veľké “ďakujeme” celému tímu hotela Partizán za nezabudnuteľné chvíle u Vás v hoteli. Od prvého privítania na recepcii, cez naozaj veľmi šikovných a priateľských čašníkov a čašníčky v lobby bare a v reštaurácii, až po personál vo wellness centre, všetci sa pričinili o to, že sa k vám do hotela opäť radi vrátime.

 

Ďakujem za možnosť stráviť náš pobyt v krásnej izbe č. 517, aj za úžasnú narodeninovú tortu pre našu dcéru. Bolo veľmi veľa väčších aj drobnejších momentov, ktorými ste sa odlíšili od väčšiny ostatných slovenských hotelov. Je vidno, že svoju prácu robia kolegovia so srdcom, nie iba automaticky.

 

Želám Vám aj Vašim kolegom veľa spokojných klientov, a za mňa a moju rodinu verím, že si tento zážitok budeme môcť zopakovať.

 

Prosím, vyjadrite našu spokojnosť aj kolegom na recepcii, v lobby bare, v reštaurácii a vo wellnesse.

 

Pozdravujem Vás!

Zuzana E.
23. 05. 2019

Dobrý deň,

S manželom sme strávili minulý víkend vo Vašom hoteli a radi by sme Vám týmto poďakovali za veľmi príjemný pobyt. Výborne sme zrelaxovali, oddýchli sme si v krásnom prostredí. Chceli by sme špeciálne pochváliť masáže u pani Martiny a pána Tomáša. Taktiež pán Martin, zrejme študent, v hotelovej reštaurácii sa o nás výborne staral. Jedlo bolo vynikajúce. Veľmi sme boli so všetkým spokojní.  

Ďakujeme ešte raz celému tímu hotela Partizán, všetci boli veľmi milí a príjemní.

Želáme Vám veľa úspechov a spokojných hostí.

Manželia Trnovcoví
15. 03. 2019

Dobrý deň,

týmto by som sa chcela veľmi pekne poďakovať zamestnancom vášho zariadenia za ich profesionálny prístup. Bola som ubytovaná vo vašom zariadení 19.-20.01.2019. Využila som wellnes služby a zabudla som si na izbe moje obľúbené plavky. Po mojom telefonáte mi recepčná sľúbila, že to na nasledujúci deň preverí. Na moje milé prekvapenie zavolala asi  po  polhodinke a sľúbila, že mi plavky budú zaslané na moju adresu. Balíček mi prišiel hneď na nasledujúci deň.

Zároveň chcem pochváliť zamestnancov kuchyne a obsluhy. Ponuka jedál bola pestrá a hlavne chutná , obsluhujúci personál milý a úslužný tak, ako to každý hosť očakávaJ.

Ešte raz veľmi pekne ďakujem a prajem veľa spokojných hostí.

 

PaedDr. Helena Hrnčiarová
25. 01. 2019

Hotel leží v krásnom prostredí, je čistý a voňavý. Majitelia sú veľmi milí a príjemní ľudia a profesionáli. Personál úslužný, splní každú vašu požiadavku. Gastronómia je v hoteli na vysokej úrovni - jedlo veľmi chutné, vždy veľký vyber, krásne naaranžované. Wellness krásne, čisté, voňavé. Chodíme sem od roku 2011 cca 1 - 3 x do roka a žiadnu chybu som za celý ten čas na hoteli nenašla. Aj keď radi cestujeme a spoznávame nové miesta, sem sa vždy radi vraciame a sme tu spokojní a šťastní! Ďakujeme.

Patrícia M.
05. 11. 2018

Dobry den v nedelu som u vas bola ubytovana s manzelom a na izbe som si zabudla zlaty prsten.Bola som milo prekvapena ze  ste sa mi ozvali.prsten,ktory som si zabudla nenosim casto a mozno by som si to ani nevsimla.Chcela by som pozdvihnut to ze Vas personal je tak obozretny a prsten neskoncil napr. vo vysavaci.

Aj toto svedci o kvalite vasho hotela.Bola som u Vas spokojna so vsetkym a urcite Vas budem odporucat.

Este raz velmi pekne dakujem.prajem prijemny zvysok dna

Martina B.
22. 10. 2018

Vasa strategia a business model je koncepcne vyvstavany na vysokej urovni v porovnani s inymi hotelmi. Vo vasom dotazniku sa mi paci, ze otazky smeruju hlavne na staff, ktory je zakladom uspechu. Musim potvrdit, ze orientacia na zakaznika je Vasa silna stranka, ktora dotvara ocarujuci pobyt v kombinacii s technickym vybavenim hotela.
Velmi milo bol prekvapeny aj host, ktory tam bol prvy krat a bude svoju skusenost a poznanie sharovat aj dalej.
Dakujem este raz za opakovany zazitok, ktory ste mi poskytli.
S pozdravom.

Romana B.
03. 10. 2018

Vážená pani riaditeľka,

 

radi by sme sa s Vami podelili o príjemné skúsenosti a zážitky z našej dovolenky v dňoch od 13.- 16.09.2018, kedy sme sa spoločne s mojou priateľkou , v hoteli Partizán stretli s príjemným a profesoinálnym vystupovaním obsluhujúceho personálu barmanov p. Stanislava Kršáka a p. Tomáša Koštiaľa.

Okrem vynikajúceho jedla sme boli nesmierne spokojné aj s prístupom a pružnosťou manažérky pani Emílie Haluškovej.
Bola to naša opakovaná návšteva hotela, nakoľko je to optimálne prostredie pre oddych a relax.
Ceníme si takisto úroveň služieb a absolútne dokonalý wellnes.

Vďaka za krásne chvíle plné odpočinku a pohostinstvo menovaných.

Želáme Vám aj celému Vášmu kolektívu veľa osobných aj pracovných úspechov a tešíme sa na ďalšie stretnutie.

Lucia S. a Petra P.
19. 09. 2018

Dobrý večer prajem

 

Týmto by som sa chcela veľmi pekne poďakovať za Nádhernú príležitosť osláviť vo vašom rezorte svoje Narodeniny.

Bolo to nečakané a veľmi milé prekvapenie od Vás,  dostať pozvanie na narodeninovú večeru.Ďakujem za možnosť cítiť sa výnimočne.

Starostlivosť aj jedlo bolo úžasné aj atmosféra v Tálskej Bašte bola nezabudnuteľná.

 

Ešte raz Vám z celého srdca Ďakujem

Lenka Košťálová

Lenka
13. 09. 2018

Vazeny pan Kic,

minuly tyzden sme sa zucastnili pobytu vo Vasom hoteli. Prva reakcia na skutocnost, ze kazdy druhy den sa veceria na salasi ma trochu poburila, nakolko sme na tuto informaciu neboli pripraveni. Uz po druhej veceri som bola velmi rada, ze ste tak ucinili, nakolko atmosfera salasa je ocarujuca. Velmi pozitivne vnimam i mnozstvo personalu, ktore sa stara o Vasich klientov.

Sme rodina s dvomi detmi a doteraz sme svoje predlznene vikendy travili v rezorte Trinityhotels.sk, kvoli programu pre deti. Nakolko sme pocitili chut na zmenu, zavitali sme k Vam a uprimne poviem, ze som velmi rada. Detsky kutik, animatori a program pre deti sa neda porovnat s tym Vasim.

Vazeny pan Kic, nakolko som mala potrebu pretlmocit Vam moje pocity z dni stravenych u Vas, chcela by som len napisat, ze smer, ktorym sa Vas hotel ubera je naozaj dobry, drzim Vam palce v dalsich uspechoch. Onedlho opat k Vam zavitame :).

Dakujeme za Vasu kreativitu a usilie.

rodina Luzova
24. 08. 2018

Dobry den, pani Kicova,

v prvom rade mi dovolte podakovat sa za prijemne vcerajsie stretnutie a za obed, bol vynikajuci! Som velmi vyberavy, co sa jedla tyka, aj kvoli intoleranciam, ktore mam a obed bol naozaj chutny, budem Vas urcite odporucat dalej. Moja kamaratka z Met Life mi chvalila Vas hotel, robili u Vas zopar akcii ( je sefka sales pre Cesko a Slovensko tam), tak jej musim dat zapravdu :)

Velmi pekne dakujem a prajem prijemny vikend,

Mario

Mário
22. 08. 2018

Dobrý deň prajem všetkým zamestnancom hotela Partizán,

chcel by som sa vám poďakovať za celú svoju rodinku. Na prelome júla a augusta 2018 sme u vás prežili týždeň super rodinnej dovolenky. Páčilo sa nám štýlové moderné ubytovanie s krásnym upokojujúcim a skutočne panoramatickým výhľadom na okolitú prírodu. Každý človek z personálu, ktorého sme stretli bol ústretový a ochotný vyhovieť. Mali sme výborné raňajky a veľmi chutné večere. Využili sme aj masáže a sauny a vyskúšali aj novú rodinnú saunu. Našim dvom synom sa však asi najviac páčila nová veľká detská herňa a pohodoví animátori. Špeciálna naša vďaka patrí hlavne animátorovi Aďovi, ktorý počas bazénového animačného programu naučil za 3 dni nášho štvorročného syna plávať. :)

Kade chodíme, rozprávame pozitívne zážitky z vášho hotela a budeme veľmi radi, ak sa budeme môcť k vám znova vrátiť.

Milos K.
20. 08. 2018

Chceme aj s rodinou podakovat za prijemne stravene dni vo vasom hoteli, uzasne prostredie, perfektne sluzby a velmi mily personal, urcite sa budeme pravidelne vracat a odporucat vas dalej smiley Boli sme doslova unesenííí

Jana Š.
16. 08. 2018

Dobrý deň pani Gubalová. 

Chcem sa Vám z celého srdca poďakovať za možnosť stráviť pár dní u Vás v hoteli Partizan aj s mojím Zťp synom. Mali sme sa úžasne a váš personál bol ústretový, ochotný. Aj kapela potešila môjho synčeka keď mu priamo pri vozíku zahrali obľúbenú pesničku. Sme VÁM veľmi vďační za možnosť užiť si pobyt v krásnom prostredí, wellness a obklopení milymi ľudmi. Martinko sa od Vás vrátil kľudný, oddýchnutý a plný radosti. Posielam Vám aj pár fotiek. 

pani Medveďová
13. 08. 2018

Dobry vecer.
Neda sa mi nenapisat o zazitku ktory som absolvoval.

V dnoch 2.3.4.3 2018 som navstivil s mojou rodinou Vas hotel. Musim podotknut ze nahoda nas dostala do tohto hotela. Boli sme totiz vyslany svagrovou ( ktorej bohuzial ochoreli deticky, takze nemohli ist) a kedze pobyt uz bol z casti zaplateny tak sme nechceli aby to prepadlo. Musim priznat ze z prvu sa mi ani nechcelo tak narychlo cestovat ale este som nevedel co ma bude nasledujuce dni cakat aj s mojou rodinou.

V podstate som skromny clovek ale to co nasledovalo a co som zazil v tomto HOTELI PARTIZAN bola nieco  FAMOZNE. Neda sa to opisat jednou vetou ale skusim to aby to nebolo prilis dlhe. Maximalne ustretovy pristup celeho personalu, animatory ktorych si hned po prichode oblubil nas 11 roc. syn " ani sme nevedeli ze ho tam mame". Detsky kutik FERDA = perfektne, nas mladsi syncek 17 mes. sa nadherne vyhral. Krasny HOTEL-uzasne priestory, bazen, fitko, welness,sauny ( sauny-tie som nestihol ale urcite dam nabuduce)., Deti boli uzasnute z AKCIE- SANKOVACKA + perfektny napad obcerstvenie v snehu: SISKY+CAJ v termobandaske. No a v neposlednom rade GASTRONOMIA, to je kapitola sama o sebe, poviem to dvoma slovami: NEBICKO V PAPULKE.

A takto by som mohol pokracovat dalej a dalej.
Tymto vam chcem podakovat za absolutne famozny predl.vikend ktory bude v nasej rodine este dlhu dobu rezonovat.

ESTE RAZ DAKUJEME!!!!!!!!!!!!!

Prochazka s rodinou :-)))))
08. 03. 2018

Dobrý deň,
Cez víkend sme prežili krásne dni vo Vašom prekrásnom hotely.  Od roku 1993 navštevujeme hotel Partizán a od tej doby je pre nás srdcovou záležitosťou  Vždy sme boli a sme naďalej zo všetkými službami nadmierou spokojní. Začalo sa to  príchodom na recepciu. Pán, ktorý nosí batožinu pre hostí je veľmi ústretový a milý.  Na recepcii boli ochotní zamestnanci na vysokej profesionálnej úrovni. Ale môžeme spomenúť aj milú pani čašníčku v Lobby bare alebo milého pána čašníka v Tálskej Bašte. Všade čistota a poriadok. Personál v celom hotely príjemní a bezprostrední.
Veľmi sa nám páči príjemná hudba v interiéroch hotela. V saune chýbala 
Ďakujeme že ste !!!
 

 

Andrea Lovászová a Jozef Lovász
05. 03. 2018

Sme vašimi stálymi klientmi. Váš hotel navštevujeme už minimálne 8 rokov, ale stále nás viete niečím novým prekvapiť. Vždy keď prídeme máte niečo nové, zrekonštruované, dostavané,... Všetko čo sa týka hotela je na 100% úrovni. Je vidieť, že ste rodinný hotel. Klobúk dolu pred pánom majiteľom a celým personálom hotela. Od čašníkov, kuchárov, upratovačky, pánov pri vstupe do hotela , ktorý sú vždy ochotní, dámy vo wellnese,dámy na recepcii, taktiež na rezervačnom oddelení,barmani v Limbus bare a tiež v Tálskej bašte,.... všetci sú milí, usmievaví, ochotní,. Váš hotel odporúčame všetkým našim priateľom a známym. Celkový dojem vášho hotela je oddychový, relaxačný. Stále tam máte možnosť akéhokoľvek vyžitia. Prostredie a okolie hotela má veľmi dobrú polohu. Či už lyžovanie Chopok - Jasná, Mýto pod Ďumbierom, Tále, bežkové trate v blízkosti, turistika, bicyklovanie, jaskyne, Čiernohronská železnička, golf, ... Váš hotel je a bude našim TOP hotelom a určite vás budeme navštevovať a odporúčať aj naďalej.
Vaši verní klienti 

INKA a Ľuboš K.
24. 01. 2018

Dobrý deň,
dňa 6.1. 2018 som sa bol navečerať u Vás v Tálskej Bašte. Po dlhom čase som bol veľmi príjemne prekvapený úrovňou poskytnutých služieb. Personál bol profesionálny - presne tak by to malo vyzareť. Dal som si jedlá z bufetovej ponuky, všetko vyzeralo fantasticky a neodolal som a ochutnal hádam z každého druhu. Či studené predjedlá - roasbeef, syry, bryndzová terina, cviklový šalát alebo teplé jedlá - bryndzové halušky, dusené jahňacie alebo jelenie medailonky alebo múčniky - gratinované palacinky s tvarohom a vanilkovým šodó alebo pečené buchty plnené tvarohom a lekvárom - všetko bolo božské. A na záver som to zapil výborným pivom z pivovaru ERB. Ďakujem vám všetkým za unikátny kulinársky zážitok. Budem rozprávať a doporučovať každému koho stretnem. VEĽKÁ POCHVALA. 

Ivan Beško
06. 01. 2018

Bola to uzasna dovolenka! Hotel velmi priestranny a cisty. Izby utulne s peknou kupelnou. Restauracia s krasnym vyhladom a fantastickym kucharom! Basta hned vedla hotela este hadam s lepsou kuchynou! Welnes na vyssej urovni, dostatocny vyber saun aj bazenov. 
Personal hotela vzdy usmiaty, zhovorcivy, mily, priatelsky, tak ako v Rakusku! 
Silvestrovsky pobyt bol nezabudnutelnym zazitkom! Krasne vyzdobena sala a fantasticky program.
Pocas celeho pobytu bol animacny program pre deti. Tolko zazitkov z celodenneho programu zabezpeci ze sa tam v lete urcite vratime:-)
Nadherna dovolenka ktoru si o rok urcite zopakujeme! 
DAKUJEME!

Katarína
03. 01. 2018

Dobrý deň p. Kičová, 
príjmite odo mňa, od p. Korbelu a od našich zamestnancov poďakovanie za príjemný pobyt vo Vašom hoteli.  Verím tomu, že sme sa nestretli ani prvý ani posledný krát. Ak nám tento pekný začiatok firemný akcií bude pokračovať, tak Vás určite znovu oslovím. A ak náhodou nie, tak určite Vás navštívime súkromne. Ten pekný mezonet si prídeme vychutnať.
Ďakujeme. 

S pozdravom a prianím všetkého dobrého.

M. Suchárová DUA Interiéry
06. 10. 2017

Vážený pane Nosko,

ráda bych Vám touto cestou jménem firmy Husqvarna poděkovala za spolupráci během naší konference minulý týden v hotelu Partizán.

Bylo mi/nám velkým potěšením a ctí s Vámi a Vašimi kolegy spolupracovat a velmi si vážím Vašeho profesionálního i lidského přístupu, který přispěl značnou měrou ke zdárnému průběhu celé akce.

Chtěla bych Vás také poprosit o zprostředkování poděkování Vašim spolupracovníkům, a to konkrétně:

Paní Haluškové, která se starala po celou dobu akce o to, aby naši hosté měli vždy plné stoly výborného jídla a dostatek nápojů. Zde připojuji velký dík i všem z kuchyně, protože jídlo bylo vždy výborné!!!

Číšníkovi, panu Michalovi (bohužel neznám příjmení) za jeho ochotu a starostlivost a stejně tak i panu Tomášovi z nočního baru, který se o naše hosty staral v nočních hodinách.

Dále paní Lubomíre Ološtiakové, která pohotově reagovala a velmi úzce spolupracovala s kolegou Tomášem Kafkou na rezervaci ubytování.

Poděkování patří i všem pracovníkům recepce :-)

A v neposlední řadě chci poděkovat a pochválit spolupráci s panem Kollerem, která byla úžasná!

Je mnoho hotelů s profesionálním přístupem k hostům. Je ale velmi málo hotelů, které zvládají skloubit profesionální přístup s tím lidským a skutečně se o své hosty zajímat.

A právě proto jsem se rozhodla Vám i Vašim kolegům poděkovat ještě i písemnou formou.

Zároveň Vás chci poprosit, abyste můj dopis zprostředkoval i majitelům hotelu.

Mají náš hluboký obdiv nad tím, co vybudovali a jakým stylem hotel Partizán funguje.

Eva Kováčiková Managing Director for Czech and Slovak Republic
26. 09. 2017

Vynikájuci hotel pre rodiny aj business stretnutia. Fakt top top na Slovensku.

Nádherný hotel a aj celý komplex. Perfektná strava, obrovský výber jedál. Animačné programy. Veĺký plavecký a detský bazén.  Wellnes - sauny (veľa druhov), virivky Krasny salaš / kúria ako súčasť hotela. Fitness centrum
Tento hotel stále zlepšuje svoje služby. Bol som tam 3x a v 11/2017 pôjdem s rodinou opäť.

Jozef
22. 09. 2017

Najlepsia dovolenka na Slovensku

Nedavno sme sa vratili z tohto prekrasneho hotela. Musim sa priznat, ze takuto dovolenku s rodinkou som este nezazila. Vsetko od hotela, izieb, personalu, cistoty, dizajnerskych kuskov na kazdom kroku.... vsetkucko bolo dokonale a presne podla mojich predstav. 
Velmi ocenujem zariadenie izieb, my sme mali mezonet s krbom. Tak krasne elegantne, utulne a zaroven nadcasovo som este nevidela zariadenu izbu. doplnali ju rozne drobne prirodne doplnky. Uuuuzasne! Tak ako to maju v slogane: "Les v hotely"... bolo 100% dodrzane. Kto miluje prirodu, uricte si pride na svoje. 
Nadherny vyhlad z balkona izby. 
Animacne programy boli velmi prijemne, deti sa vzdy tesili. Mili animatori, ktori sa snazili deti zabavat. 
Jedlo neskutocne!!! Delikatesy, domaca kuchyna bola citit v kazdom suste. 
Wellness na vysokej urovni. Hlavne ta cistota! 
Urcite sa vratime. Bola to nasa prva navsteva, ale budeme sa pravidelne vracat. 
Dakujeme rodine Kicovej , ze nam ponukaju takyto skvost na Slovensku.

Veronika
18. 09. 2017

Po letnej dovolenke s 3mi deťmi, by som sa tento hotel nebála odporučiť aj známym. Všetko bolo maximálne prisposobené a profesionálne zorganizované k našej spokojnosti. Zaškolený a ústretový personál (od pána s vozíkom, obsluhu,animátorky,upratovačky), prekvapili veľké, čisté a praktické izby, vynikajúca a pestrá strava, bezkonkurenčný wellness, najlepší animačný program. Čiže nielen v zahraničí, ale už teraz vidím, že aj na Slovensku sa to dá. Tešíme sa na ďalší pobyt. Len tak ďalej!

Zuzana B.
21. 07. 2017

Stravili sme super welness pobyt v tomto zariadeni. Boli sme ubytovani v luxusnej izbe, vyborna strava, ustretovy, slusny a ochotny personal, vyborne welness, super moznosti turistiky... Specialne by som ocenila livreja, ktory bol ochotny vo vsetkom poradit, ci sa to tykalo travenia volneho casu, pocasia, historie... Proste chlap na svojom mieste, predurceny na pracu, ktoru vykonava a ktora ho zjavne bavi. Sikovni maseri... Teda v kratkosti: Pobyt sme si super uzili.

Iveta L.
14. 07. 2017

Vážený pán riaditeľ, dovoľte mi, aby som Vám touto cestou poďakoval a zároveň zagratuloval za perfektné služby Vášho personálu.
Pred 3 týždňami som sa vo Vašom hoteli zúčastnil advokátskeho seminára, poriadaného SAK. Býval som na izbe č,217 a pri odchode som si zabudol vetrovku. Prišiel som na to až doma, po niekoľkých dňoch. Keď som zavolal na recepciu s prosbou o zistenie, či sa vetrovka nenašla, milá pani ( meno som žiaľ zabudol) mi ochotne prisľúbila, že to preverí a zavolá mi späť. Po niekoľkých minútach mi skutočne zavolala s tým, že vetrovka je v hoteli a že mi ju pošle poštou.Pred 2 dňami pošta zásielku doručila. Chcem týmto nielen potvrdiť príjem zásielky, ale vysloviť aj úprimné poďakovanie všetkým zamestnancom, ktorí mi pomohli vyriešiť môj problém. Ak sa Vám ich podarí spätne identifikovať, tlmočte im prosím, moju vďačnosť za perfektnú prácu. Z Vášho evidenčného systému nepochybne zistíte, že som služby Vášho hotela využil už veľakrát - pracovne i súkromne.Vždy som bol spokojný. Svoju terajšiu skúsenosť budem, s Vašim predpokladaným súhlasom, šíriť ďalej ako dôkaz perfektných služieb.

pán Erben
19. 06. 2017

Vážená pani Ološtiaková,

dovoľte mi, aby som sa Vám poďakoval za ústretovosť pri organizovaní teambuildingu manažmentu Porsche Slovakia. Zároveň by som chcel Vám aj celému personálu poďakovať za poskytnuté služby a príjemne strávený pobyt vo Vašom hoteli. Boli sme veľmi spokojní a dúfame, že sa budeme môcť na Vás opäť obrátiť pri organizovaní podobného podujatia.

Generálny riaditeľ
31. 05. 2017

Dobrý deň, 
chcela by som sa Vám aspoň touto cestou veľmi pekne poďakovať, špeciálne pracovníkom recepcie a aj celému hotelu, že prejavili dobrú vôľu a veľkú ochotu pri nájdení mojej stratenej bundy, ktorú som si zabudla u Vás v hoteli minulý týždeň, a že mi ju zaslali poštou. Ďakujem za profesionálne služby, pobyt u Vás bol skvelý a určite ho odporučím ďalším.

Katarína
18. 05. 2017

Touto cestou Vám  aj Vášmu personálu  ďakujem   za  vynikajúce  služby  na  profesionálnej  úrovni. Určite  sa  k Vám     znovu veľmi radi   vrátime.

HAGARD: HAL, spol. s r.o.
24. 03. 2017

Vážená Pani Riaditeľka,
dovoľujem si Vám napísať krátky list, čo sa týka Vášho hotela Partizán. Chodievame k Vám od roku 1993. Cez víkend sme konštatovali už mnohokrát s pánom manželom, že pre nás Váš hotel je oáza oddychu. 
Právom môžete byť hrdá na hotel Partizán, interiér hotela, služby  a hlavne na zamestnancov, bez rozdielu na ich funkciu. Sú milí, ústretoví. Veľmi sa nám páči atmosféra hotela (sviečky a kvety všade, tichá hudba v miestnostiach).  
Naše očakávania boli splnené vždy, a ani teraz sme sa nesklamali.  Vždy tvrdím, všetko je o ľuďoch, pekne zariadený hotel ešte neznamená nič. A vy ste príkladom pre ostatných, že sa to dá !
Všetky moje myšlienky patria aj Tálskej Bašte  
 
Prajem Vám veľa úspechov, úsmevu a zdravia !

Andrea Lovaszova
09. 03. 2017

Mame za sebou 5-dnovy silvestrovsky pobyt a v sebe len pozitivne dojmy. Som skeptik co sa tyka slovenskeho hotelierstva (po vlastnych skusenostiach samozrejme), tento hotel ma ale presvedcil, ze aj u nas existuju ludia, ktori to robia profesionalne (ale stale so srdcom) a ze aj u nas mozu mat sluzby vysoku kvalitu porovnatelnu napriklad s Rakuskom. Nebudem menovat vsetko, pre mna bolo top jedlo (aj bufetove vecere su gastro zazitkom), sluzby, okolie, mily a ustretovy personal pre ktory nic nie je problem (a to sa tyka kazdeho JEDNEHO zamestnanca). Byvali sme v spojenom apartmane, par mensich nedostatkov by sa naslo, ale tie tu ani nestoja za zmienku. Urcite sa vratime 

Ela
03. 01. 2017

S kamoškou sme si chceli spraviť pekný víkendový pobyt. A samozrejme že bol skvelý. Od prostredia, služieb, personálu,wellness,jedla, jednoducho skvele. Bola som už v mnohých hoteloch a tento patrí jednoznačne medzi TOP na Slovenku. Určite sa tam čoskoro vrátime o5. Odporúčam :)

Veronika
21. 12. 2016

Pekný hotel v krásnom prostredí s množstvom aktivít pre deti aj dospelých, strava výborná, čo nás veľmi potešilo bolo, že večere formou švédskych stolov sa podávali v hlavnej reštaurácii a každý druhý deň v Tálskej bašte, čo je veľmi príjemné oživenie počas dlhšieho pobytu, pekný bol aj večer so živou cigánskou hudbou... Odporúčam hotel pre rodiny s menšími aj väčšími deťmi, super program a večerná mini disco. Wellness na vysokej úrovni, výber sáun, veľká oddychová miestnosť, vždy čisto, po saunovaní okrem vody, vody s citónom aj ponuka chutných sirupov - super najmä pre deti, bazén a detský bazén s vírivkami. K tomuto vždy ochotný personál. Celkový pobyt hodnotíme vysoko pozitívne a tešíme sa na ďalšiu návštevu!

Janka
01. 11. 2016

O víkendu 15-16.10 jsem měl možnost strávit, byť pracovní, ale velmi příjemný víkendový pobyt ve vašem hotelu. Nádherné prostředí a výborné jídlo se asi bere jako samozřejmá věc v hotelu s daným počtem hvězdiček. Uchvátili mě však 2 věci:

- jídlo bylo opravdu skvělé a bylo ho "neurekom"
- fantastická obsluha v každém koutě hotelu nejen s velmi profesionálním a vřelým vystupováním, ale byl jsem unešen ze skvělé souhry jednotlivých týmů.

Když to prostě někdo umí, vypadá to velice snadno/jednoduše.

Děkuji a držím vám všem pěsti :-)

pán Rajnoha
21. 10. 2016

Dobrý deň,

chcela by som sa Vám poďakovať za príjemné dva dni (8. a 9.9.), ktoré sme strávili na akcii vo Vašom hoteli. Podľa hodnotenia mojich kolegov bola veľká spokojnosť so všetkým - krásne izby, výborné jedlo a ochotný a usmievavý personál. Osobne by som ešte rada vyslovila poďakovanie pani Bukovcovej, ktorá sa o nás starala a s úsmevom vyšla v ústrety našim požiadavkám a zmenám.

Ďakujeme a prajeme veľa spokojných klientov.

S pozdravom,
M.K.

HR Business Partner
13. 09. 2016
Jana Š.
X