Lyžovanie

Jedným zo stredísk HOTELA PARTIZÁN****  je  MÝTO SKI & BIKE
v neďalekej dedinke Mýto pod Ďumbierom.
Hosťom ubytovaným v  HOTELI PARTIZÁN****  poskytujeme
50%  zľavu z celodenných skipasov
a bezplatný SKI BUS z hotela do tohto strediska.

 

 V okolí hotela sa nachádza niekoľko lyžiarskych stredísk pre začiatočníkov, mierne pokročilých ale aj majstrovské dráhy a freeridové zóny.
Jasná Chopok-juh je hneď "za rohom". Ak by ste radi vyskúšali najmodernejšie vybavenie a trate, na ktorých súťažili najlepšie lyžiarky sveta, neváhajte.
Do stredísk premáva HOREHRONSKÝ SKIBUS, ktorú máte s HOREHRONIE REGION CARD grátis.

Nemusíte mať žiadne starosti a na svahoch sa môžete posilniť ohnivými nápojmi :-)

Lyže a lyžiarky Vám uschováme v novovybudovanej vyhrievanej lyžiarni hotela Partizán****. Pre rodiny s deťmi sú pripravené lyžiarske školy a škôlky.
Nadšenci bežeckého lyžovania si môžu dokonale vychutnať upravenú trať okolo strediska Pohanské a SKI Tále. 

Perfektnou aktivitou pre našich najmenších hostí sú animácie priamo na svahu.
Deti dopravíme z hotela Partizán**** do strediska MÝTO SKI & BIKE, kde sa im venujú profesionálni animátori, s ktorými sa poľahky zbavia strachu z tohto obľúbeného zimného športu. Bližšie informácie získate priamo u vedúcej animácií Ľubici na tel. č.: 0908969015.

Viac info o stredisku Mýto ski & bike nájdete na www.kopeczabavy.sk

Okrem lyžovania, bežkovania, snowboardovania a čoraz obľúbenejšieho skialpinizumu a zimných radovánok priamo v srdci nízkotatranskej prírody sa môžete tešiť aj na ZIMNÉ VÝLETY NA HOREHRONÍ, ktoré organizujeme v spolupráci s klastrom Horehronie a OOCR Nízke Tatry juh. 

Ak si chcete vyskúšať niektorý zo zimných športov, ale chýba Vám lyžiarska výstroj - žiadny problém. V spolupráci s SB Šport v neďalekej obci Bystrá alebo priamo v našom lyžiarskom stredisku Vám pripravíme profesionálnu výstroj priamo na mieru.

Potrebujete servis lyží? V SB šport sa postarajú aj o tento problém.

 

LYŽOVANIE, SNOWBOARDING

Zima, snehové pláne a dokonalý ,,prašan“, ktorý miluje každý fanúšik zimných športov – presne to, je obraz vynikajúcich lyžiarskych podmienok tratí a svahov, ktoré okolie Hotela Partizán ponúka. Prebehnite sa po 6 km bežeckých tratí a vychutnajte si lyžovanie, snowboardovanie podľa seba.

Hosťom Hotela Partizán**** poskytujeme 50% na celodenné lyžiarske lístky
v hotelovom stredisku MÝTO SKI & BIKE. Do strediska a späť premáva denne hotelový skibus
.

V cene pobytu Hotela Partizán**** máte k dispozícii: úschovňu lyží a snowboardov, sušenie lyžiarok a snowboardových topánok

 

 

X