Šťastné detstvo alebo ako my chápeme Kids friendly služby

Slovenčina

Šťastné deti sú náš budúci potenciál

 

Hostia, ktorí opakovane navštevujú Hotel Partizán**** najmä počas prázdnin, postrehli, že animačné programy u nás sú výnimočné. Nielen tým, že naši animátori sú srdcom aj duchom oddaní svojej práci a pracujú len pre nás, ale najmä tým, že do programov pre deti zaraďujeme športovo-zábavné aktivity.

 

Naším prvoradým cieľom je, aby najmenší hostia zažili neopakovateľné dobrodružstvá, ale hlavne zabudli na súčasné technologické vymoženosti. On-line hry, tablety, sociálne siete, mobily neustále pripojené k internetu a oči pripútané k obrazovkám – to je niečo, čo chceme u detí aspoň počas rodinného pobytu v Hoteli Partizán**** odbúrať. Chceme im dopriať bezstarostnosť a šťastné detstvo. A vy?

 

Do programu zaraďujeme v prvom rade aktivity na čerstvom vzduchu. Vraciame sa späť k desiatkami rokov overeným hrám – preťahovanie lanom, „slepá baba“, večerné opekačky s rozprávaním príbehov, futbalové zápolenia, schovávačky, skákanie vo vreci – typické jednoduché fyzické aktivity, počas ktorých sa deti zabavia, posilnia si imunitu a spália kalórie. Obľúbené šantenie na Mravenisku, skákanie na trampolínach, jazdenie na koni a návšteva atrakcií v BIKE PARKu sú doplnením zábavy, pri ktorej deti ľahko zabudnú na informačné technológie.

 

Pohyb v prírode je najlepší lekár.

 

Pracujú pre nás aj profesionálni športoví inštruktori. Ak majú rodičia záujem, poľahky naučíme deti počas dovolenky niektorý zo športov z hotelovej ponuky. Deťom sa venujeme na dennej báze a už po 5-nocovom pobyte nás opúšťajú hrdí lyžiari, plavci, bikeri alebo malí tenisti.

 

Nie vždy nám počasie praje, ale ani vtedy neťaháme za kratší koniec. V multifunkčnej športovej hale za pár minút zorganizujeme zápas vo vybíjanej. Kto z nás by zabudol na turnaje, ktoré sa v tomto športe v 90. tych rokoch organizovali na základných školách? Kolotoč v stolnom tenise a rýchly bedminton sú jednými z najobľúbenejších. Do súčasnosti sa vrátime hrou floorballu alebo bowlingu v sport & night bare Limbus a moderný názov „agility“ je v podstate prekážková dráha, ktorú sme kedysi prekonávali na hodine telesnej výchovy.

 

Neverili by ste, akú radosť pozorujeme v očiach detí, ktoré sa zúčastňujú týchto hier. Ich nadšenie a úsmev..

..sú pre nás potvrdením toho, že robíme správnu vec.

..sú pre nás potvrdením toho, že sa deti v kids friendly Hoteli Partizán**** odpútajú od každodennosti.

..sú pre nás potvrdením toho, že naši najmenší hostia u nás prežívajú ŠŤASTNÉ DETSTVO ako sme ho kedysi prežívali - my skôr narodení.

 

Príďte a presvedčte sa sami smiley

 

 

X