Vyskúšajte dovolenku na Slovensku. Dôvody Vás určite presvedčia.

Slovenčina

 

5 dôvodov, prečo je dovolenka na Slovensku správna voľba

 

Ešte stále ste si nevybrali dovolenku? Stále prehľadávate internet a neviete sa rozhodnúť, do ktorej krajiny zavítať? Minulý rok ste boli v Taliansku, rok pred tým v Chorvátsku, o dovolenke na Slovensku len premýšľate.

Slovensko nemá more, ale môžete tu nájsť o to viac prírodných krás a skvelých služieb ako napríklad rôzne wellness pobyty. Poďme sa pozrieť na 5 dôvodov, prečo si vybrať dovolenku práve na Slovensku.

Príroda

Slovensko má krásnu prírodu, ktorú nám veľakrát závidia okolité štáty. Jedno z najkrajších a najlepších miest na dovolenku sú Tatry a ich okolie. Nádherné skanzeny, hory, vodopády alebo rôzne jaskyne ulahodia nejednému z nás.

Len si ľahnúť na zem a počúvať to čaro prírody a nič neriešiť.

Pamiatky

Slovensko má pestré možnosti čo ponúknuť. Okrem krásnej prírody, si môžete na dovolenke na Slovensku užiť celý rad pamiatok. Či už sú to rôzne hrady, historické múzeá alebo stavby. Určite si príde každý na svoje.

Spoznávanie vlastnej krajiny

Poznáte dostatočne vlastnú krajinu? Nie?  Cez dovolenkové obdobie je na to najideálnejší čas. Slovenská kultúra je veľmi bohatá. Ak pôjdete na dovolenku na Slovensku môžete sa naučiť plno zaujímavostí z rôznych kútov Slovenska. Svoje čaro majú aj slovenské tanečné a dychové súbory, ktoré počas dovolenkového obdobia majú zvýšenú aktivitu v turistických oblastiach.

Jazyk

Obrovskou výhodou, ak sa rozhodnete ísť na dovolenku na Slovensku, je jazyk. Na Slovensku nehrozí, že by ste sa nevedeli dohovoriť ako v zahraničí. Toto dáva Slovensku veľké plus, hlavne v prípade, že neovládate zahraničný jazyk krajiny, do ktorej by ste chceli ísť.

Kratšie cestovanie

Ak nemáte radi dlhé cestovanie za oddychom, Slovensko je ideálne pre Vašu dovolenku. Nezažijete tie únavné dlhé hodiny, veľakrát aj okolo 12 hodín, autobusom alebo vlakom do inej krajiny.

Neváhajte a vychutnajte si nádhernú dovolenku na Slovensku. Ubytovanie  v Tatrách alebo na iných miestach máte vybavené za minútu.

 

X