TOP 10 aktivít počas letnej dovolenky

Slovenčina

O tom, že u nás sa nudiť nebudete, ste už iste počuli. Čo si však vybrať z množstva aktivít, ktoré ponúkame? Pripravili sme pre Vás 10 tipov na skvelé zážitky, ktoré by ste si v lete rozhodne nemali nechať ujsť ;-)

 

1. JAZDENIE NA TERÉNNYCH KOLOBEŽKÁCH

Rodinná aktivita, pri ktorej zaručene vyvetráte hlavu ;-) Do nášho strediska MÝTO SKI & BIKE sa pohodlne odveziete hotelovým BIKE BUSom. Pre najmenších je k dispozícii KIDS SKILL TRAIL, kde môžu jazdiť aj na odrážadlách a MAXI TRAMPOLÍNA.
https://www.youtube.com/watch?v=ZyNe-RJqS_s

2. E-BIKE VÝLETY

Priamo v Hoteli Partizán**** si môžete vybrať z E-bikov značky Corratec alebo z horských bicyklov a vydať sa na spoznávanie Nízkych Tatier. K dispozícii sú aj detské bicykle, detské sedačky a cyklovozík. Chcete viac? Celodenný výlet cyklobusom bude to pravé ;-) https://cyklo.horehronie.sk/trasy

3. TARZANIA A MINIGOLF

Lezenie vo výškach v korunách ihličnanov priamo v hotelovom parku určite nie je pre tých, ktorí sa boja výšok :-D Súčasťou je aj detská trať, takže sa nemusíte obávať. Zatiaľ čo odvážlivci lezú, ostatní sa môžu v tieni stromov pobaviť hrou minigolfu, takže na jednom mieste sa zabaví celá rodina. 

4. JAZDENIE NA KOŇOCH A PONÍKOCH, MINIZOO

Naša Ajax farma osloví tak dospelých, ktorí si môžu vyskúšať jazdecké kone, ako aj deti, na ktoré tu čakajú obľúbené poníky. Návštevu Ajax Farmy v prírodnom prostredí odporúčame najmä rodinám s deťmi, ktoré si zvieratká v MINIZOO určite užijú. 
A navyše - naši hostia majú bonus 30% zľavu ;-)

5. SPLAV HRONA

Všetky splavy začínajú pri motoreste v Nemeckej, kde dostanete vodácky rýchlokurz geniality a odplávate dolu Hronom. Počas splavu sa zastavíte aj na kúpanie.
Na splav sa môžete objednať na našej recepcii, doprava je zabezpečená. AHOJ 
Viac info https://splav-hrona.sk/

6. GOLF

Rekreačná oblasť Tále je známa aj vďaka Gray Bear - prvému 18 – jamkovému majstrovskému golfovému ihrisku na Slovensku. Od roku 2014 k nemu patrí aj Little Bear pre začínajúcich golfistov pod vedením skúsených trénerov. Môžu si vyskúšať a zoznámiť sa s golfom. Skúsení golfisti si na ňom môžu zdokonaliť krátku hru. Golfové ihrisko patrí spoločnosti Tále, a. s. Viac info a objednávky na www.golftale.sk.

7. NORDIC WALKING

Severská chôdza s paličkami v Nízkych Tatrách môže byť liekom na mnohé zdravotné ťažkosti. Čerstvý vzduch a blízkosť prírody dokáže niekedy zázraky. Voľba trasy je len na Vás, začať môžete priamo pred hotelom. 
A navyše - naši hostia majú zapožičanie Nordic Walking palíc grátis.

8. LUKOSTREĽBA

Na chvíľu sa ocitnete v koži Robina Hooda.
Lukostreľba s inštruktorom prebieha priamo v hotelovom parku, objednať sa môžete na recepcii min. 24 h. vopred.

9. JAZDENIE NA BUGINÁCH v hotelovom Mýto ski and bike

10. PO STOPÁCH TÁLSKEHO MEDVEĎA

V tieni stromov, na viac ako 2 km je pre Vás pripravený tálsky chodník s lavičkami. Detičky si tu nájdu rôzne hry a náučné prvky, ktoré im pomôžu odhaliť tajomstvá lesa. Chodník začína pri letnom bufete.

 

VAŠA DOVOLENKA NA SLOVENSKU V ZNAMENÍ NEZABUDNUTEĽNÝCH RODINNÝCH ZÁŽITKOV

 

X
<