TOP 10 aktivít počas letnej dovolenky

Slovenčina

O tom, že u nás sa nudiť nebudete, ste už iste počuli.
Čo si však vybrať z množstva aktivít, ktoré ponúkame?
Pripravili sme pre Vás 10 tipov na skvelé zážitky, ktoré by ste si v lete rozhodne nemali nechať ujsť ;-)

 

1. E-BIKE VÝLETY

Priamo v Hoteli Partizán**** si môžete vybrať z E-bikov značky Corratec a Rock Machine Blizzard  alebo z horských bicyklov a vydať sa na spoznávanie Nízkych Tatier. K dispozícii sú aj detské e-biky, detské sedačky a cyklovozík. Chcete viac?
Konkrétny typ e-biku na prenájom nájdete tu: https://cyklo.horehronie.sk/e-bike-pozicovna/pozicovna-hotel-partizan
Spoznávajte krásy Horehronia na dvoch kolasách:  https://cyklo.horehronie.sk/trasy
 

2. JAZDENIE NA TERÉNNYCH KOLOBEŽKÁCH

Rodinná aktivita, pri ktorej zaručene vyvetráte hlavu ;-) Do nášho strediska MÝTO SKI & BIKE - BIKE PARKU sa pohodlne odveziete hotelovým BIKE BUSom. Pre najmenších je k dispozícii KIDS SKILL TRAIL, kde môžu jazdiť aj na odrážadlách a MAXI TRAMPOLÍNA.
https://www.youtube.com/watch?v=ZyNe-RJqS_s
Sezóna v BIKE PARKU  začína 18.06.2022.  V júni bude v prevádzke cez víkendy v sobotu a nedeľu. Od 1. júla  každý deň až do 3. septembra 2022. Následne cez víkendy až do ukončenia sezóny 2022.

3. JAZDENIE NA BUGINÁCH v hotelovom Mýto Ski and Bike

Sezóna v BIKE PARKU  začína 18.06.2022.  V júni bude v prevádzke cez víkendy v sobotu a nedeľu. Od 1. júla  každý deň až do 3. septembra 2022. Následne cez víkendy až do ukončenia sezóny 2022.

4. TARZANIA 

Lezenie vo výškach v korunách ihličnanov priamo v hotelovom parku určite nie je pre tých, ktorí sa boja výšok :-D Súčasťou je aj detská trať, takže sa nemusíte obávať. Pozrite sa, čo Vás čaká pri tejto aktivite.
Prevádzková doba: informácie na tel. 048/6308 888
 

5. JAZDENIE NA KOŇOCH A PONÍKOCH, MINIZOO

Naša AJAX Farma  osloví tak dospelých, ktorí si môžu vyskúšať jazdecké kone, ako aj deti, na ktoré tu čakajú obľúbené poníky. Návštevu Ajax Farmy v prírodnom prostredí odporúčame najmä rodinám s deťmi, ktoré si zvieratká v MINIZOO určite užijú. 
A navyše - naši hostia majú bonus 10% zľavu ;-)
 

6. SPLAV HRONA

Všetky splavy začínajú pri motoreste v Nemeckej, kde dostanete vodácky rýchlokurz geniality a odplávate dolu Hronom. Počas splavu sa zastavíte aj na kúpanie.
Na splav sa môžete objednať na našej recepcii, dopravu zabezpečíme v závisloti od počtu klientov, je to platená služba.
Viac info Splav Hrona | Vodácka požičovňa Hastrman

7. GOLF

Rekreačná oblasť Tále je známa aj vďaka Gray Bear - prvému 18 – jamkovému majstrovskému golfovému ihrisku na Slovensku. Od roku 2014 k nemu patrí aj Little Bear pre začínajúcich golfistov pod vedením skúsených trénerov. Môžu si vyskúšať a zoznámiť sa s golfom. Skúsení golfisti si na ňom môžu zdokonaliť krátku hru. Golfové ihrisko prevádzkuje  spoločnost Tále, a. s. 

8. NORDIC WALKING

Severská chôdza s paličkami v Nízkych Tatrách môže byť liekom na mnohé zdravotné ťažkosti. Čerstvý vzduch a blízkosť prírody dokáže niekedy zázraky. Voľba trasy je len na Vás, začať môžete priamo pred hotelom. 
A navyše - naši hostia majú zapožičanie Nordic Walking palíc grátis.

9. LUKOSTREĽBA

Na chvíľu sa ocitnete v koži Robina Hooda.
Lukostreľba s inštruktorom prebieha priamo v hotelovom parku, objednať sa môžete na recepcii min. 24 h. vopred.
 

10. PO STOPÁCH TÁLSKEHO MEDVEĎA

V tieni stromov, na viac ako 2 km je pre Vás pripravený tálsky chodník s lavičkami. Detičky si tu nájdu rôzne hry a náučné prvky, ktoré im pomôžu odhaliť tajomstvá lesa. Chodník začína pri letnom bufete.

11. TURISTIKA

Nízke Tatry a turistika jednoznačne patria k sebe. Je len na Vás, aký cieľ si stanovíte, kam sa chcete pozrieť, aký náročný výlet si naplánujete. Turistické trasy sa začínajú priamo pred hotelom. 

 

VAŠA DOVOLENKA NA SLOVENSKU V ZNAMENÍ NEZABUDNUTEĽNÝCH RODINNÝCH ZÁŽITKOV

 

X