Bezpečnosť a prevencia

Slovenčina

BEZPEČNOSŤ NAŠICH HOSTÍ A PREVENCIA PRED MNOŽENÍM BAKTÉRIÍ A ŠÍRENÍM VÍRUSOV
JE PRE NÁS DÔLEŽITÁ.

 

Dôkazom sú opatrenia, ktoré v tejto veci robíme. Vedeli ste, že...

...od roku 2011 úzko spolupracujeme s firmou NEXA a ako jediný hotel na Slovensku využívame germicídne žiariče?

 

Germicídne žiariče sú zariadenia slúžiace na dezinfekciu použitím ultrafialového žiarenia špeciálnej časti UV žiarenia a to žiarenia o vlnovej dĺžke 253,7 nm. Germicídne žiariče radu PROLUXG® sú zdravotníckymi pomôckami triedy II a - tak sú i skúšané a overované notifikovanou osobou. Ide o doplnkovú no pri správnom používaní veľmi účinnú dezinfekciu. Dopadajúce žiarenie je homogénne a tak zlikviduje zárodky i tam, kde sa dezinfekčné prostriedky neaplikovali (mimo tieňa vytvoreného prekážkami). Žiarenie prechádzajúce priestorom môže likvidovať aj mikróby voľne sa pohybujúce vzduchom na časticiach prachu a tak čistiť samotný vzduch.

V rámci prevencie šírenia ochorení žiariče dlhoročne využívame v priestoroch Nature wellness center, pravidelne na hotelových izbách, sú inštalované v priestoroch detskej herne a kuchýň.
Z dôvodov posilnenia ochrany hostí pred potenciálnym výskytom šíriaceho sa koronavírusu pristupujeme 3. marca 2020 k ich doplneniu do priestorov Lobby haly, recepcie a Panorama restaurant. Žiarenie tento vírus dokáže účinne zlikvidovať ;-)

 

   

 

...v prípade kardiovaskulárnych ťažkostí vedúcich k ohrozeniu života máme v hoteli
dva automatické externé defibrilátory zn. MEDTRONIC?

Ide o zariadenia, ktoré pomáhajú pri poskytovaní prvej pomoci tým, že pomocou elektrického výboja sú schopné obnoviť správny srdcový rytmus.
Jeden je umiestnený na hotelovej recepcii, druhý v priestoroch wellness.

 

 

...všetky naše strediská sú vybavené doplnkovými dezinfekčnými mydlami a gélmi pre 100% hygienu?

...všetky spoločné priestory každú hodinu dezinfikujeme?

...všetci hostia a zamestnanci sú pravidelne testovaní na Covid-19 a vstup do hotela je výhradne len pre týchto hostí a zamestnancov, takže pri pobytoch vytvárame tzv. bublinu?

 

 

Nemusíte sa obávať, pre Vašu bezpečnosť počas pobytu v Hoteli Partizán**** robíme maximum.

 

X