Zima plná prekvapení! Toto sme si pre vás pripravili na nasledujúcu sezónu!

Slovenčina

Aj vy už rozmýšľate, kam sa tento rok vydáte spolu s rodinkou, keď naše kopce zapadnú pod snehovou perinou? V Hoteli Partizán**** sme počas celého roka usilovne pracovali, aby ste si svoju zimnú dovolenku užili čo najlepšie. Váš vysnený pobyt ste práve našli!

 

Zimný pobyt so skipassom grátis

Rodinná lyžovačka plná zábavy, wellness, vynikajúceho jedla a nekonečných zážitkov vás u nás čaká už od 2. januára 2020 až do skončenia zimnej sezóny. Vďaka vašim pozitívnym ohlasom sme do zimného pobytu Wellness a lyžovanie v Nízkych Tatrách aj tento rok pridali SKI PASS do nášho Ski & Bike strediska Mýto. Čo už si vyberiete pobyt na 3, 5  alebo 7 nocí, počas pobytu si užijete skvelý animačný program pre deti a disco v Limbuse pre dospelých. Samozrejmosťou je aj hotelový SKI BUS, ktorý vás každý deň v pravidelných intervaloch odvezie z nášho hotela priamo na svah. Prichádzate k nám spolu s viacerými rodinkami, aby ste si zimnú lyžovačku užili spolu s priateľmi? Potom určite vyskúšajte možnosť objednať si animátora priamo na svah, ktorý sa postará o zábavu počas celého dňa.

 

 

Zjazdovka plná noviniek a vylepšení

Skvelé novinky vás čakajú aj v našom Ski Mýto & Bike! Zimu si zaručene užijete aj v prípade ak snehová nádielka bude tento rok meškať – vylepšili sme totiž systém zasnežovania, takže za správnych podmienok dokážeme zjazdovku zasnežiť za necelých 120 hodín. Sen splníme aj všetkým milovníkom večerného lyžovania ale taktiež tým, ktorí budú tento rok stáť na lyžiach prvý krát! Svoje prvé krôčiky na lyžiach si môžete vyskúšať na novej zjazdovke pre začiatočníkov, tešiť sa tiež môžete na nový vlek v hornej časti zjazdovky. Nezabudnite sa po športovom výkone odfotiť pri našom novom fotopointe!

 

Zábavné podujatia pre celú rodinu

Nový rok v Hoteli Partizán**** sa bude niesť v znamení rodinnej zábavy na snehu, preto si určite nenechajte ujsť podujatia, ktoré sme pre vás pripravili. Hneď druhý januárový deň sa spolu s nami ocitnete „V zajatí snehu“  a zasúťažíte si o najoriginálnejší snežný výtvor. Pozor! Víťaz sa môže tešiť na lákavú cenu: letný pobyt v Hoteli Partizán****!

 

Tento rok vás potešíme aj večernou zábavou na snehu spojenou s lyžovaním. O skvelú atmosféru sa postará DJ spolu s barmanskou show. Cestu  z hotela a naspäť vám samozrejme zabezpečíme gratis – našim hotelovým SKI Busom. 3.1. si teda večer svojho pobytu nezabudnite vyhradiť na túto akciu – určite nebudete ľutovať.

4.1. si svoj pobyt môžete spestriť posedením pri grogu, zatiaľ čo vaše deti sa do sýtosti vybláznia počas sánkovačky priamo pred hotelom. Vy si posedíte spolu s priateľmi na hotelovej terase s vyhrievaním a kožušinami, s výborným horúcim vánkom a malým občerstvením. Neznie to jednoducho skvelo?

Náš tip: Pobyt Wellness a lyžovanie v Nízkych Tatrách patrí  medzi najpredávanejšie v našom hoteli, preto si svoj zimný pobyt rezervujte už dnes, aby vás zima neprekvapila nepripravených!

X
<