Kalendár podujatí jeseň - zima 2019 / 2020

Slovenčina

NENECHAJTE SI UJSŤ NAŠE EVENTY A VYSKÚŠAJTE POBYTY PLNÉ NEZABUDNUTEĽNÝCH ZÁŽITKOV

 

JESEŇ 2019

 

28. 09. – 29. 09. MÝTO DOWNHILL OPEN – preteky v zjazde, Mýto pod Ďumbierom

Ukáž čo je v tebe a príď si zasútažiť v zjazde horských bicyklov. Zaregistruj sa na www.sportsoft.cz a vyhraj hodnotné ceny. Sútaží sa v kategóriách: MUŽI OPEN, ŽENY OPEN a JUNIOR OPEN. Viac info na www.kopeczabavy.sk

03. 10. SMEJKO A TANCULIENKA

Všetko najlepšie! – koncert, Mestský dom kultúry, Brezno

13. 10. KOLLÁROVCI

Koncert obľúbenej kapely, Mestský dom kultúry, Brezno

31. 10. VYREZÁVANIE TEKVÍC A SÚŤAŽ O NAJKRAJŠIU TEKVICU
Halloweenske tekvice ožijú počas jesenných prázdnin v Hoteli Partizán****. Spolu s Ferdom a Ferduškou vyberú rodičia najkrajšiu tekvicu, ktorej autor získa sladkú odmenu.

01. 11. ŠARKANIÁDA
Spolu s animátormi si vyrobíte originálne lietajúce šarkany, s ktorými budete súťažiť. Ktorý vyletí najvyššie a ktorý vydrží lietať najdlhšie?

02. 11. ASTROSHOW

Populárne 3D premietanie s cieľom priblížiť astronómiu a prírodné vedy

02. 11. OCHUTNÁVKA VÍN s pánom Masarykom

Filozofiou vinárstva Masaryk zo Skalice pod vedením charizmatického Alojza Masaryka je výroba vína bez chemikálií a rôznych prímesí. Pôda, kde sú zasadené vinohrady v Skalici, je veľmi špecifická a hlavne odroda Frankovka obsahuje tolko antioxidantov, že účinkujú proti srdcovo-cievnym ochoreniam a prispievajú k znižovaniu cholesterolu v krvi. Samozrejme denne v malom množstve. Pozývame Vás na ochutnávku týchto lahodných mokov. „Tak na zdraví!“

02. 11. RYBAČKA S GRILOVAČKOU 
Tradičná rybačka pri hotelovom jazere. Úlovok pre Vás ugrilujeme priamo na mieste. 

28. - 30. 11. ONDREJSKÝ JARMOK

Tradičný jarmok, ktorý sa v Brezne koná už desaťročia.

06. 12. HVIEZDNE VIANOCE

Koncert Heleny Vondráckovej, tria La Gioia a Dalibora Jandu, aréna Brezno

október, november  Jesenné špeciality v Tálskej  Bašte
Vôňa do chrumkava upečených domácich kačíc a k tomu najlepšie vína od  známych slovenských producentov. Príďte si pochutnať ;-)

 

 

VIANOCE 2019

22. 12. SÚŤAŽ O NAJKRAJŠÍ MEDOVNÍK
Rodinné pečenie a zdobenie medovníkov k vianociam neodmysliteľne patrí. U nás si budete môcť vyzdobiť vlastný rodinný medovníček. Všetky budú vystavené spolu s menami autorov v priestoroch hotela a autori najkrajšieho výtvoru získajú wellness odmenu.

23. 12. SÁNKOVAČKA PRE DETI, POSEDENIE PRI GROGU PRE DOSPELÝCH  PODUJATIE ZRUŠENÉ Z DÔVODU NEPRIAZNIVÉHO POČASIA

Pohodlne sa usaďte do kresiel vystlaných kožušinami, zohrejte sa vareným vínkom a sledujte, ako sa Vaše deti dosýta vyšantia pri sánkovačke priamo pred hotelom. Viete si to predstaviť? Je čas na rezerváciu vianočného pobytu v Hoteli Partizán****.

24. 12. TRADIČNÁ VIANOČNÁ VEČERA S KOLEDAMI A VIANOČNÝMI DARČEKMI
Slávnostné 5-chodové menu, vianočné koledy, rozdávanie darčekov a vianočné prekvapenie na izbe. Príďte a užite si čarovné Vianoce v Hoteli Partizán****!

25. 12. NESIEME VÁM NOVINU!
Navštívia nás detskí koledníci a prinesú dobrú novinu

28. 12. OTVORENIE ZIMNEJ SEZÓNY MÝTO SKI & BIKE

Ak nám počasie bude priať a nový zasnežovací systém bezchybne fungovať, brány ski centra by sme radi otvorili 14. decembra 2019. Nebude chýbať sprievodný program, symbolické ceny skipasov a kopec zábavy! Sledujte nás na www.kopeczabavy.sk alebo na facebooku @skibikemyto a nic Vám neujde ;-)
A to nie je všetko! Pri tejto príležitosti lyžujete za symbolickú cenu.

 

SILVESTER 2019

30. 12. LET´S DANCE PRE MLÁDEŽ A DOSPELÝCH V SPORT & NIGHT LIMBUS 

Tanečníci z Faber dance school si pre Vás pripravili skvelý tanečný večer s workshopom. Okrem ukážky profesionálnych spoločenských tancov Vás niektorý z nich naučia. Bude to salsa, samba alebo merengue? Na tom nezáleží, zaručene sa budete chvíľu cítiť ako v Let´s dance.

31. 12. NOC MUZIKÁLOV

Silvester v Hoteli Partizán**** s moderátorom Dáriusom Kočím, s kapelou HITMANIA a DJom Igorom. Exkluzívny hosť večera - ex La Bouche speváčka NATASCHA WRIGHT. 

 

NOVÝ ROK

02. 01. V ZAJATÍ SNEHU

Rodinná sútaž o najoriginálnejší snežný výtvor. Spolu s animátormi môžete vytvoriť rôzne postavy a výjavy zo snehu. Vítaz získa letný pobyt v Hoteli Partizán****.

04. 01. SÁNKOVAČKA PRE DETI, POSEDENIE PRI GROGU PRE DOSPELÝCH

Pohodlne sa usaďte do kresiel vystlaných kožušinami, zohrejte sa vareným vínkom a sledujte, ako sa Vaše deti dosýta vyšantia pri sánkovačke priamo pred hotelom. Viete si to predstaviť? Je čas na rezerváciu wellness & ski pobytu v Hoteli Partizán****.

25. 01. - 27. 01. VÍKEND SO SAUNA RITUÁLMI

Mrazivá zima, perfektná lyžovačka na svahoch Nízkych Tatier a po aktívnom dni saunovanie so saunovými rituálmi.
Sauna majstri si pripravili zážitkový celodenný program saunových show, meditácií a jogových cvičení. 
Myslite na seba, príďte si oddýchnuť ;-) 

14. 02. VALENTÍN V MÝTO SKI & BIKE a v HOTELI PARTIZÁN****

Vezmite svoju polovičku a darujte jej zážitok k sviatku zaľúbených v príjemnom prostredí Mýto SKI & Bike Centra a Hotela Partizán****. Spečaťte svoju lásku bozkom pri kúpe lístkov a získajte: Celodennú lyžovačku a oddych v Nature Wellness Center v špeciálnej cene 1+1 grátis a ďalšie výhody. Po oddychu sme pre Vás pripravili romantickú večeru pri sviečkach s dekoráciami v príjemnej atmosfére Panorama Restaurant.

 

 

KALENDÁR PODUJATÍ MÝTO SKI & BIKE
 

Fotogaléria

X
<