×

Chybová správa

Notice: Undefined offset: 2 v tb_megamenu_insert_tb_item() (riadok 345 z /nfsmnt/hosting2_2/f/c/fceabef2-541a-4a7a-9381-1efc2c50f656/partizan.sk/web/sites/all/modules/tb_megamenu/tb_megamenu.functions.inc).

KALENDÁR PODUJATÍ AUGUST 2019

Slovenčina

03. 08. 
HUSKY QUADRATHLON KRPÁČOVO

Najväčšia športová udalosť na Krpáčove sa koná tradične v prvú augustovú sobotu. Pre športovcov sú pripravené 4 súťažné disciplíny - plávanie, beh, bicykel a kanoe. Pre ostatných dobré jedlo, pitie, hudba, plážový volejbal, bazén, trampolína, detské animácie - proste zábava pre každého. Registrácia a bližšie informácie na www.huskyquadrathlon.sk.  

 

09. 08.
DEŇ NA FARME

Pripravili sme program pre dospelých a zvedavé deti, jednoducho pre všetkých, ktorí chcú spoznať život farmárov. Na vlastnej koži si môžete vyskúšať prácu na našej Ajax farme, od ošetrovania domácich zvieratiek až po spanilú jazdu na ko§och a poníkoch. Odmenou Vám bude dobrý pocit, príjemné zážitky a skúsenosti.

 

09. 08. 
GRILL PARTY 

Príjemný letný večer s country kapelou Prameň na terase Tálskej Bašty. Tím pod vedením M. Huka si pre Vás pripravil špeciality na grile.

 

10. 08.
TURISTICKÉ DNI HOREHRONIA A DNI OBCE BYSTRÁ

Hviezde hudobné zloženie na čele s Adamom Ďuricom v kontraste horehronských folklórnych súborov a originálnymi tanečnými a speváckymi zoskupeniami. Remeselné trhy, výborný program a súťaže pre malých aj veľkých. Gurmánske špeciality z Horehronia, profi bike a e-bike testovacie jazdy a prezentácia atraktivít regiónu.

 

11. 08.
PRETEKY ENDURO BIKE BREZNO

 

15. 08.
DEŇ PAVLA DOBŠINSKÉHO

Vrátime sa do čias, keď dobro víťazilo nad zlom. Stretneme všetky rozprávkové postavy a na dobrú noc si vypočujeme najobľúbenejšie príbehy z pera najznámejšieho slovenského rozprávkara.

 

16. 08.
GRILL PARTY NA TERASE

Príjemný letný večer strávime pohodovo na hotelovej terase. Atmosféru spríjemní živá hudba. Tím pod vedením Vlada Rotha pripraví grilované špeciality s dobrotami aj z našej Ajax farmy.

 

17. 08.
FIT DAY

Príďte a vyskúšajte si rôzne druhy cvičení podľa najnovších trendov, počas druhého dňa spolu absolvujeme celodenný turistický výlet v Nízkych Tatrách.

 

17. 08. 
BEH NOČNÝM BREZNOM

Každoročne sa v meste Brezno koná jedna z najväčších športových udalostí v našom regióne. Tradičný 7,5 km rýchly beh ulicami nočného Brezna - to si nemôžeš nechať ujsť! Srdečne pozývame všetkých fanúšikov behu na Beh nočným Breznom. Pripravených je množstvo novieniek a pestrý sprievodný program.

 

23. - 24. 08.
STREDOVEKÉ BOMBUROVE SLÁVNOSTI

Opäť po roku usporiada mesto Brezno Stredoveké Bomburove slávnosti a ani tento rok sa to nezaobíde bez nabitého programu. Mesto bude dýchať históriou a Vy sa môžete počas celého víkendu príjemne preniesť v čase.

 

24. 08.
ROZLÚČKA S PRÁZDNINAMI SO SKUPINOU MADUAR

Tematická RETRO PARTY v našom MÝTO SKI & BIKE. Známa slovenská kapela spolu so speváčkou Ivannou Bagovou si pre Vás pripravila skvelý repertoár, pri ktorom sa zabavia veľkí aj malí. O deti sa postarajú naši animátori. Návštevníci, ktorí prídu v tematickom retrodisco oblečení budú súťažiť o wellness pobyt v Hoteli Partizán****. Zábava bude pokračovať disco s DJom MAXI. Vstupné 5 € / osoba. Príďte to s nami roztočiť!

 

Fotogaléria

X