Ubytovanie

Farba kategórie: 
#65b0d3

Klienti recenzujú náš veľkonočný pobyt. Vyskúšate ho tiež?

Každoročne čoraz viac Slovákov odchádza privítať sviatky jari na iné miesto ako je ich domov. Zaujíma vás prečo? Počas minulého roka sme sa niekoľkých hotelových hostí spýtali, čo ich viedlo k rozhodnutiu tráviť Veľkú noc v našom hoteli. Vďaka ich odpovediam vám prinášame niekoľko dôvodov, prečo sa Veľká noc stáva obľúbenou príležitosťou dopriať si rodinnú dovolenku.

Slovenčina

TREND TOP HOTELY

Milí priaznivci a priatelia,
sme nesmierne radi, že sa nám opäť podarilo obhájiť naše minuloročné umiestnenie medzi TOP 5 najlepšími hotelmi na Slovensku. 
A naša snaha o Vaše pohodlie a spokojnosť nekončí, o pripravovaných novinkách Vás budeme čoskoro informovať. Toto hodnotenie je pre nás potešením a zároveň záväzkom, aby sme v nastavnom trende nepoľavili.
Vaši Partizáni 

Slovenčina

BMW na snehu

Príďte si prezrieť a vyskúšať autá známej nemeckej značky.
Predstavíme najnovšie modely z dielne BMW. Môžete sa tešiť na skúšobné jazdy, súťaže a k tomu ochutnávku destiálov Jelínek.
Náladu rozprúdi DJ Maxi. Tešíme sa na Vás!

Slovenčina

Príbeh Tálskej Bašty

Tálska Bašta je moderná slovenská reštaurácia, ktorá neodmysliteľne patrí k Hotelu Partizán**** na Táľoch. Svojou architektúrou, zaujímavým vybavením, ale i okolím dotvára areál hotela. V rozhovore s Ing. Michalom Kičom sme sa pokúsili odkryť jej tajomstvá a príbeh vzniku.

 

Slovenčina

Deň sv. Valentína

Vezmite svoju polovičku a darujte jej zážitok k sviatku zaľúbených v príjemnom prostredí MÝTO SKI & FUN CENTRA a HOTELA PARTIZÁN**** - Tále. 

 

14. 02. 2019 si môžu všetky páry užiť:

- celodennú lyžovačku v našom MÝTO SKI & FUN v špeciálnej cene 1+1 grátis. Stačí, ak pri kúpe lístka v pokladni preukážete vašu lásku spoločným bozkom. 
Slovenčina

Oslávte vysvedčenie v Nízkych Tatrách

Doniesú vaše detičky vysvedčenia, ktoré si zaslúžia odmenu? Doprajte im cez polročné prázdniny pobyt s lyžovačkou v Nízkych Tatrách. Spoločne si oddýchnete, zabavíte sa a vaše deti začnú nový polrok s chuťou a plné energie.

Kopec zábavy v SKI CENTRE MÝTO

Slovenčina

NOVINKA 2019 - SKI CENTRUM MÝTO

HOTEL PARTIZÁN**** sa stal v decembri 2018 prevádzkovateľom SKI centra Mýto. Všetci naši hostia odteraz:

Slovenčina

Kedy je vhodné stráviť Vianoce v hoteli?

Väčšina z nás si Vianoce nevie predstaviť inde ako v pohodlí domova. Občas sa však stane, že hotelové Vianoce sú v niektorých situáciách lepšou alternatívou, ako tie domáce. Kedy je dobré zvážiť výmenu klasických sviatkov za Vianoce v hoteli?

Keď vám chýba člen rodiny

Slovenčina