Ubytovanie

Farba kategórie: 
#65b0d3

KALENDÁR PODUJATÍ JÚL 2019

29. 06. 
KURZ PREŽITIA

Všetky deti pozývame na zahájenie letných prázdnin. Naši animátori pre vás pripravili program, v ktorom sa naučíte, ako prežiť v drsnej nízkotatranskej prírode. 

 

Slovenčina

Leto 2019 v znamení vláčikov a E-bikov

Horehronie sa počas letných mesiacov stane vyhľadávanou destináciou všetkých nadšencov vláčikov a historických železníc. K dispozíii bude:

 

Slovenčina

Leto 2019 na Partizáne: všetko pre rodiny, gurmánov aj športovcov

Každý rok pripravujeme pre našich hostí letný rodinný pobyt, ktorý sa dlhodobo teší veľkej obľube. Aj tohtoročné prázdniny v Nízkych Tatrách budú poriadne pestré. Čaká vás množstvo zábavy, výborného jedla, aktivít pre celú rodinu ale najmä pohoda a oddych, ku ktorej radi prispejeme.

Slovenčina

Novinka medzi pobytmi: zaplatíte za štandard, dostanete luxus

Snívate o ničím nerušenom oddychu v krásnom prostredí, kde budete mať na dosah prvotriedne služby, wellness a gurmánske špeciality, na aké si len spomeniete, no váš rozpočet to momentálne nedovoľuje? S nami váš pobyt v Nízkych Tatrách bude vyzerať čarovne aj s nižším badžetom. Vyskúšajte našu novinku medzi pobytmi – Secret Room.

Zahrajte si o izbu

Slovenčina

POMOHLI SME TÝM, KTORÍ TO POTREBUJÚ

Dňa 16.02. sme zorganizovali verejné lyžiarske preteky v našom stredisku SKI & FUN Centrum v obrovskom slalome v spolupráci s členmi Lions  klubu Brezno.
Výťažok z pretekov ako aj finančný dar Hotela Partizán **** a Lions klubu Brezno spolu v hodnote 3000 € bol použitý na zakúpenie 6 ks antidekubitných matracov pre dlhodobo ležiacich pacientov.
Matrace boli dňa 25. 03. odovzdané  riaditeľovi Nemocnice s poliklinikou v Brezne pre jednotku intenzívnej starostlivosti a chirurgické oddelenie. 

Slovenčina

Klienti recenzujú náš veľkonočný pobyt. Vyskúšate ho tiež?

Každoročne čoraz viac Slovákov odchádza privítať sviatky jari na iné miesto ako je ich domov. Zaujíma vás prečo? Počas minulého roka sme sa niekoľkých hotelových hostí spýtali, čo ich viedlo k rozhodnutiu tráviť Veľkú noc v našom hoteli. Vďaka ich odpovediam vám prinášame niekoľko dôvodov, prečo sa Veľká noc stáva obľúbenou príležitosťou dopriať si rodinnú dovolenku.

Slovenčina

TREND TOP HOTELY

Milí priaznivci a priatelia,
sme nesmierne radi, že sa nám opäť podarilo obhájiť naše minuloročné umiestnenie medzi TOP 5 najlepšími hotelmi na Slovensku. 
A naša snaha o Vaše pohodlie a spokojnosť nekončí, o pripravovaných novinkách Vás budeme čoskoro informovať. Toto hodnotenie je pre nás potešením a zároveň záväzkom, aby sme v nastavnom trende nepoľavili.
Vaši Partizáni 

Slovenčina

BMW na snehu

Príďte si prezrieť a vyskúšať autá známej nemeckej značky.
Predstavíme najnovšie modely z dielne BMW. Môžete sa tešiť na skúšobné jazdy, súťaže a k tomu ochutnávku destiálov Jelínek.
Náladu rozprúdi DJ Maxi. Tešíme sa na Vás!

Slovenčina

Príbeh Tálskej Bašty

Tálska Bašta je moderná slovenská reštaurácia, ktorá neodmysliteľne patrí k Hotelu Partizán**** na Táľoch. Svojou architektúrou, zaujímavým vybavením, ale i okolím dotvára areál hotela. V rozhovore s Ing. Michalom Kičom sme sa pokúsili odkryť jej tajomstvá a príbeh vzniku.

 

Slovenčina