AKTUÁLNE INFO

Slovenčina

Panika šírená médiami v súvislosti s koronavírusom naberá na sile. 
​I keď banskobystrický kraj má najnižší výskyt ochorení, u nás dbáme stále o Vašu bezpečnosť wink

 

 

1. DODRŽIAVAME ŠTANDARDNÉ NARIADENIA "R - O - R"

Dodržiavame všetky platné nariadenia hlavného hygienika SR. Všetci naši hostia aj personál majú za povinnosť nosiť v interéroch HOTELA PARTIZÁN, s. r. o. rúška. Priestory s vyšším pohybom osôb sú každú hodinu dezinfikované. Pri vstupe do priestorov HOTELA PARTIZÁN, s. r. o. sú k dispozícii stojany s dezifekciou. V prípade záujmu sú rúška k zakúpeniu na hotelovej recepcii spolu s jednorazovými rukavicami.  

2. ZVÝŠENÁ BEZPEČNOSŤ 

Oproti štandardným nariadeniam iniciatívne zvyšujeme bezpečnostné opatrenia:

a) V celom hoteli sú naištalované a používané GERMICÍDNE ŽIARIČE

Ide o doplnkovú no pri správnom používaní veľmi účinnú dezinfekciu. Dopadajúce žiarenie je homogénne a tak zlikviduje zárodky i tam, kde sa dezinfekčné prostriedky neaplikovali (mimo tieňa vytvoreného prekážkami). Žiarenie prechádzajúce priestorom likviduje aj mikróby voľne sa pohybujúce vzduchom na časticiach prachu a tak čistiť samotný vzduch. V rámci prevencie šírenia ochorení žiariče dlhoročne využívame v priestoroch Nature wellness center, pravidelne na hotelových izbách, sú inštalované v priestoroch detskej herne a kuchýň, v priestoroch Lobby haly, recepcie, Panorama reštaurácie a reštaurácie Tálska Bašta. Žiarenie tento vírus dokáže účinne zlikvidovať ;-)

b) OBMEDZENÁ KAPACITA

Celkovú kapacitu 262 lôžok na piatich poschodiach v dvoch ubytovacích častiach obmedzujeme na 50%. Zabezpečíme tak dostatočný odstup osôb, aby sme predišli prípadnému šíreniu vírusu. V prípade zhoršenia situácie plánujeme deliť našich hostí počas večerí a raňajok na dve skupiny, aby sme garantovali väčšie odstupy.

c) KONGRESOVÉ SEDENIE

V rámci prevencie vieme zabezpečiť šachovnicové sedenie v kongresových miestnostiach. Usadíme Vás vo väčšej sále a vytvoríme miesta s dostatočným odstupom. Coffee breaky môžeme servírovať na kongresovej terase, aby ste sa v interiéroch zdržiavali čo najmenej.

3. OUTDOOR PRIESTORY

Vďaka nášmu areálu a tiež koncepcii hotela, ktorá kladie dôraz na priblíženie našich hostí k prírode, si môžu naši hostia užívať pobyt najmä vonku. Vo všetkých reštauráciách sú k dispozícii aj vonkajšie terasy, priamo v kongresovom centre je samostatná kongresová terasa. Disponujeme tenisovými kurtami, outdoor detským ihriskom s trampolínami, ihriskom na miniloptové hry. Priamo v hoteli máme požičovňu E-bikov a cykopríslušenstva, pred bránami začínajú turistické trasy s možnosťou Nordic Walking. Palice Vám zapožičiame priamo u nás. K hotelu patrí aj Ajax farma s MiniZoo domácich zvieratiek a tiež BIKE PARK v Mýte pod Ďumbierom (v prevádzke do 30. 9. počas víkendov). V prípade priaznivého počasia tak môžte stráviť väčšinu dňa priamo v prírode bez obáv o svoje zdravie. 
 

4. POSILNENIE IMUNITY

Hotel Partizán**** je umiestnený priamo v srdci Nízkych Tatier na južnej strane Chopku.
Sme obklopení lesom, a preto pobyt u nás je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú posilniť svoje zdravie.
Vymeňte prašné a hektické prostredie za pokoj v prírode. 
Čerstvý vzduch, pozitívna energia a žiadny stres.

To je náš recept na zdravie! 

 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Rodina Kičová s tímom spolupracovníkov

 

X