AKTUÁLNE INFO

Slovenčina

HOTEL JE OTVORENÝ,  k dispozícii sú všetky služby
Od 11. 10. min. do 24. 10. 2021 sme v červenej farbe
fungujeme výlučne pre protokol OTP - viac v bode 1.  v zmysle nariadení ÚVZ SR

Vyberte si z našich zážitkových pobytov ⇒

 

1. PROTOKOL OTP PODĽA COVID AUTOMATU

Prosíme hostí, aby sa pri check-in preukázali potvrdením o zaočkovaní proti Covid-19 podľa platných nariadení alebo negatívnym výsledkom testu nie starším ako 72 h. (PCR) alebo 48 h. (AG) alebo potvrdením o prekonaní ochorenia Covid-19 za posledných 180 dní (platí pre osoby od 12 rokov veku).
V prípade záujmu Vám vieme poskytnúť certifikovaný COVID-19 Saliva antigénový samotest priamo na mieste v cene 5 €. Pokiaľ bude jeho výsledok negatívny, môžete pristúpiť k ubytovaniu.
 

2. DODRŽIAVAME ŠTANDARDNÉ NARIADENIA "R - O - R"

Dodržiavame všetky platné nariadenia hlavného hygienika SR. Všetci naši hostia aj personál majú za povinnosť nosiť v interéroch HOTELA PARTIZÁN, s. r. o. rúško resp. respirátor. Priestory s vyšším pohybom osôb sú každú hodinu dezinfikované. Pri vstupe do priestorov HOTELA PARTIZÁN, s. r. o. sú k dispozícii stojany s dezinfekciou. 

 

3. ZVÝŠENÁ BEZPEČNOSŤ 

Dodržiavame platné nariadenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktoré sme iniciatívne doplnili o bezpečnostné opatrenia:

a) V celom hoteli sú naištalované a používané GERMICÍDNE ŽIARIČE

Ide o doplnkovú no pri správnom používaní veľmi účinnú dezinfekciu. Dopadajúce žiarenie je homogénne a tak zlikviduje zárodky i tam, kde sa dezinfekčné prostriedky neaplikovali (mimo tieňa vytvoreného prekážkami). Žiarenie prechádzajúce priestorom likviduje aj mikróby voľne sa pohybujúce vzduchom na časticiach prachu a tak čistiť samotný vzduch. V rámci prevencie šírenia ochorení žiariče dlhoročne využívame v priestoroch Nature wellness center, pravidelne na hotelových izbách, sú inštalované v priestoroch detskej herne a kuchýň, v priestoroch Lobby haly, recepcie, Panorama reštaurácie a reštaurácie Tálska Bašta. Žiarenie tento vírus účinne zlikviduje ;-)

b) ĎALŠIE AKTIVITY, O KTORÝCH SI MÔŽETE PREČÍTAŤ TU

4. OUTDOOR PRIESTORY

Vďaka nášmu areálu a tiež koncepcii hotela, ktorá kladie dôraz na priblíženie našich hostí k prírode, si môžu naši hostia užívať pobyt najmä vonku. Vo všetkých reštauráciách sú k dispozícii aj vonkajšie terasy, priamo v kongresovom centre je samostatná kongresová terasa. Disponujeme tenisovými kurtami, outdoor detským ihriskom s trampolínami, ihriskom na miniloptové hry. Priamo v hoteli máme požičovňu E-bikov a cykopríslušenstva, pred bránami začínajú turistické trasy s možnosťou Nordic Walking. Palice Vám zapožičiame priamo u nás. K hotelu patrí aj Ajax farma s MiniZoo domácich zvieratiek a tiež BIKE PARK v Mýte pod Ďumbierom (v prevádzke do 30. 9. počas víkendov). V prípade priaznivého počasia tak môžte stráviť väčšinu dňa priamo v prírode bez obáv o svoje zdravie. 
 

5. POSILNENIE IMUNITY

Hotel Partizán**** je umiestnený priamo v srdci Nízkych Tatier na južnej strane Chopku.
Sme obklopení lesom, a preto pobyt u nás je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú posilniť svoje zdravie.
Vymeňte prašné a hektické prostredie za pokoj v prírode. 
Čerstvý vzduch, pozitívna energia a žiadny stres.

To je náš recept na zdravie! 

 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Rodina Kičová s tímom spolupracovníkov

 

X
<