AKTUÁLNE INFO

Slovenčina

Veríme, že nás poctíte svojou návštevou a priazňou aj v roku 2021
a pomôžete nám pokračovať v našej práci.
Prajeme Vám veľa síl, pevné zdravie a odhodlanie na zdolanie všetkých prekážok.

 

HOTEL OTVORENÝ V TERMÍNOCH 29. 04. - 03. 05., 06. - 10. 05. a od 12. 05. 2021 nepretržite

Od 12. 05. 2021 si môžete vybrať z našich zážitkových pobytov ⇒
Služby plánujeme poskytovať podľa bodu 1.

 

1. INFORMUJEME, ŽE UBYTUJEME  HOSTÍ  LEN S NEGATÍVNYM VÝSLEDKOM  COVID-19 TESTU

K check-in sa môžu dostaviť len hostia s negatívnym výsledkom testu. Hostia sa môžu nechať otestovať v niektorom z odberových miest  SR a preukázať sa negatívnym výsledkom antigénového alebo PCR testovania nie starším ako 72 hodín. Preukázať sa musia osoby staršie ako 10 rokov
Hostia, ktorí prekonali Covid-19 sa preukážu potvrdením o prekonaní ochorenia.
Hostí, ktorí boli zaočkovaní podla podmienok UVZ SR.
Všetci zamestnanci hotela v službe sú pred začiatkom práce pravidelne testovaní. Viac informácií k pobytom telefonicky na tel. č. 0486308814. O ďalšom postupe budeme včas informovať.
 

2. DODRŽIAVAME ŠTANDARDNÉ NARIADENIA "R - O - R"

Dodržiavame všetky platné nariadenia hlavného hygienika SR. Všetci naši hostia aj personál majú za povinnosť nosiť v interéroch HOTELA PARTIZÁN, s. r. o. respirátory FFP2. Priestory s vyšším pohybom osôb sú každú hodinu dezinfikované. Pri vstupe do priestorov HOTELA PARTIZÁN, s. r. o. sú k dispozícii stojany s dezinfekciou. 

 

3. ZVÝŠENÁ BEZPEČNOSŤ 

Dodržiavame platné nariadenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktoré sme iniciatívne doplnili o bezpečnostné opatrenia:

a) V celom hoteli sú naištalované a používané GERMICÍDNE ŽIARIČE

Ide o doplnkovú no pri správnom používaní veľmi účinnú dezinfekciu. Dopadajúce žiarenie je homogénne a tak zlikviduje zárodky i tam, kde sa dezinfekčné prostriedky neaplikovali (mimo tieňa vytvoreného prekážkami). Žiarenie prechádzajúce priestorom likviduje aj mikróby voľne sa pohybujúce vzduchom na časticiach prachu a tak čistiť samotný vzduch. V rámci prevencie šírenia ochorení žiariče dlhoročne využívame v priestoroch Nature wellness center, pravidelne na hotelových izbách, sú inštalované v priestoroch detskej herne a kuchýň, v priestoroch Lobby haly, recepcie, Panorama reštaurácie a reštaurácie Tálska Bašta. Žiarenie tento vírus účinne zlikviduje ;-)

b) OBMEDZENÁ KAPACITA

Celkovú kapacitu 262 lôžok na piatich poschodiach v dvoch ubytovacích častiach obmedzujeme na 50%. Zabezpečíme tak dostatočný odstup osôb, aby sme predišli prípadnému šíreniu vírusu. V prípade zhoršenia situácie plánujeme deliť našich hostí počas večerí a raňajok na dve skupiny, aby sme garantovali väčšie odstupy. 

c) ĎALŠIE AKTIVITY, O KTORÝCH SI MÔŽETE PREČÍTAŤ TU

 

4. ZMIERNILI SME STORNO A PLATOBNÉ PODMIENKY

5. OUTDOOR PRIESTORY

Vďaka nášmu areálu a tiež koncepcii hotela, ktorá kladie dôraz na priblíženie našich hostí k prírode, si môžu naši hostia užívať pobyt najmä vonku. Vo všetkých reštauráciách sú k dispozícii aj vonkajšie terasy, priamo v kongresovom centre je samostatná kongresová terasa. Disponujeme tenisovými kurtami, outdoor detským ihriskom s trampolínami, ihriskom na miniloptové hry. Priamo v hoteli máme požičovňu E-bikov a cykopríslušenstva, pred bránami začínajú turistické trasy s možnosťou Nordic Walking. Palice Vám zapožičiame priamo u nás. K hotelu patrí aj Ajax farma s MiniZoo domácich zvieratiek a tiež BIKE PARK v Mýte pod Ďumbierom (v prevádzke do 30. 9. počas víkendov). V prípade priaznivého počasia tak môžte stráviť väčšinu dňa priamo v prírode bez obáv o svoje zdravie. 
 

6. POSILNENIE IMUNITY

Hotel Partizán**** je umiestnený priamo v srdci Nízkych Tatier na južnej strane Chopku.
Sme obklopení lesom, a preto pobyt u nás je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú posilniť svoje zdravie.
Vymeňte prašné a hektické prostredie za pokoj v prírode. 
Čerstvý vzduch, pozitívna energia a žiadny stres.

To je náš recept na zdravie! 

 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Rodina Kičová s tímom spolupracovníkov

 

X
<