Aktívna dovolenka v Tatrách

Slovenčina

Urobte trochu viac  ....

 

Každý z nás si pri slove dovolenka predstaví niečo iné. Vylihovanie na pláži alebo pri bazéne so skvelým drinkom, rôzne masáže, ničnerobenie a relax. Oddych od každodenných starostí a stresu. Takto si predstavuje dovolenku väčšina ľudí na Slovensku, ale aj na svete.

My Vám ukážeme aj inú možnosť trávenia dovolenky. Dovolenku v Tatrách trochu inak, stvorenú pre naše zdravie a telo.

Väčšina z nás má sedavú robotu, kde pohyb je počas dňa minimálny. Popri tom sme navyše vystavovaný neustálemu stresu. Ak do toho ešte zapojíme zlé stravovacie návyky, hrozí neskôr veľký problém pre naše telo.

Ako sa tomu vyhnúť?

U nás, na dovolenke v Tatrách, si môžete zakúpiť pobyt na detoxikáciu tela alebo Fitcamp. Oba pobyty sú zamerané na Vaše telo.

Cítim sa bez energie, som veľakrát unavený.

Hovoríte si veľakrát túto vetu? Potom je pobyt o detoxikácii tela vhodný práve pre Vás. Dozviete sa tu ako sa správne stravovať podľa chémie Vášho tela a akej strave sa vyhýbať. Neviete si zostaviť vyvážený jedálny lístok? Na našej dovolenke v Tatrách sa to zmení.

Na workshopoch a prednáškach sa môžete dozvedieť okrem iného aj niečo o zdravom a rýchlom varení. Naučíme Vás rôzne detoxikačné cvičenia (dýchacie cvičenia, pilates, joga). Celý pobyt je vedený odborníčkou na výživové poradenstvo, Zuzanou Líškovou.

Ak patríte k aktívnejším typom ľudí, pri zakúpení pobytu Fitcamp si prídete na svoje. Trojdňový program, plný pohybu so skvelou fitnes odborníčkou Luciou Medekovou, ktorá Vám vďaka jej bohatým dlhoročným skúsenostiam ukáže ako sa hýbať. Fitnes lekcie sú dokonca vhodné aj pre začiatočníkov. V sobotu večer, po ťažkej drine, môžete skočiť aj na večernú párty do nočného baru Limbus.

Oddýchnuť, zregenerovať sily a rozmaznávať sa pomedzi to môžete aj v našom hotelovom wellness centre.

Urobte niečo dobré pre svoje telo a skúste dovolenku v Tatrách trochu inak. Za nové informácie o stravovaní a zdravotnom štýle, ktoré sa dozviete a naučíte, Vám Vaše telo určite neskôr poďakuje. 

 

 

X