10 aktivít, na ktoré sa môžete tešiť počas zimnej dovolenky v Hoteli Partizán****

Slovenčina

O tom, že u nás sa nudiť nebudete, ste už iste počuli. Prečo si však vybrať wellness & ski pobyt práve v Hoteli Partizán****?
Pripravili sme pre Vás 10 tipov na skvelé zážitky,
ktoré by ste si v zime rozhodne nemali nechať ujsť ;-)

 

1. SÁNKOVAČKA 

V prípade priaznivých poveternostných podmienok pripravujeme priamo pod hotelom malý svah na sánkovanie pre všetky deti ale aj hravých dospelých. Pokiaľ nám počasie nepraje, sánkovať sa môžete v hotelovom stredisku Mýto ski & bike, kam Vás pohodlne odvezie skibus. Boby a sánky si môžete požičať priamo v hotelovej lyžiarni s obsluhou. Ak nám príroda nedopraje snehovú nádielku, zasnežíme umelým snehom. Hor sa do hôr! 

2. LYŽOVAČKA V HOTELOVOM SKI CENTRE PRE CELÚ RODINU

Od r. 2018 sme rozšírili ponuku našich služieb aj o hotelové ski centrum v Mýte pod Ďumbierom. Mýto ski & bike neustále zdokonaľujeme, v tomto roku sme odstránili strmý záver kopca a tiež doplnili zjazdovku pre začiatočníkov. K dispozícii je tiež lyžiarska škola, požičovňa a servis lyží. Skúsení lyžiari sa na vrchol vyvezú 4-sedačkovou lanovkou. Po vystúpení si nezabudnite spraviť fotografiu na pamiatku. V pozadí budete mať nádherné pohorie Nízkych Tatier alebo Slovenského rudohoria ;-) Hrejivé nápoje sú k dispozícii v reštaurácii s terasou, kde podávame tradičné slovenské špeciality a povestné Božkine šišky, a v novom Apres ski bare. Do strediska a späť Vás odvezieme hotelovým skibusom. Viac informácií na www.kopeczabavy.sk 

3. BEŽKOVANIE S NÁDHERNÝMI VÝHĽADMI

Ticho, príroda a nádherný výhľad na panorámu Nízkych Tatier. Vymeňte lyže za bežky a objavujte prírodu. Východzí bod nájdete na Pohanskom, odkiaľ sa môžete vydať jednou z tratí v celkovej dĺžke 17 km. Trate sú k dispozícii v prípade dostatočného množstva prírodného snehu. 

4. ZÁŽITKOVÉ VEČERE

Počas Vášho zimného pobytu si môžete vo vyhradených termínoch vychutnať večeru s ochutnávkou syrov z našej produkcie. Milovníci vína sa môžu tešiť na večere s neriadenou ochutnávkou vín pod taktovkou nášho someliéra.  
 

5. RELAX V RUKÁCH PROFESIONÁLOV

Tím Nature wellness center je pripravený dopriať Vám relax, ktorý tak potrebujete. Poskytované masáže a procedúry budú v každom detaile ukrývať sily prírody, ktoré povzbudia aj uzdravia. Vyberte si z množstva telových procedúr, SPA rituálov, tvárových ošetrení a balneoterapie. Budete sa cítiť ako vymenení. V rámci pobytového balíka môžete využiť 5% zľavu na všetky ponúkané procedúry, pri 7-nocových pobytoch si oddýchnete pri hydromasážnom kúpeli alebo liečivom kúpeli GRÁTIS.

6. POPOLUDŇAJŠIE OBČERSTVENIA

Súčasťou Wellness & ski pobytu je aj olovrant. Ide o popoludňajšie občerstvenie, počas ktorého servírujeme kávu a čaj spolu so sladkými a slanými špecialitami z hotelovej cukrárne. 

7. WELLNESS V DUCHU "LES V HOTELI"

Rozprávať o našom wellness by sme mohli celé hodiny, no všetky slová sú zbytočné. Musíte to zažiť na vlastnej koži. Objavte štýlové priestory prevoňané vôňou čierneho hrozna, relaxujte na hojdacích ležadlách pri praskajúcom krbe, doprajte si saunovanie s nezameniteľnou atmosférou... Nature wellness center Hotela Partizán**** sa stane Vaším najobľúbenejším ;-) Pre chvíle, ktoré budú patriť len vám dvom odporúčame rezerváciu Privátneho wellness

8. DETSKÁ RADOSŤ

Sme zariadenie priateľské k rodinám s detičkami. Naši najmenší hostia majú k dispozícii množstvo služieb, ktoré prispejú k tomu, že sa im od nás nebude chcieť odísť. Ich spokojný úsmev je našou odmenou. Pozrite si kids friendly služby TU

9. JAZDENIE NA KOŇOCH A PONÍKOCH, MINIZOO

Naša Ajax farma osloví tak dospelých, ktorí si môžu vyskúšať jazdecké kone, ako aj deti, na ktoré tu čakajú obľúbené poníky. Návštevu Ajax Farmy v prírodnom prostredí odporúčame najmä rodinám s deťmi, ktoré si zvieratká v MINIZOO určite užijú. 

10. ROMANTICKÉ PRECHÁDZKY

Ruka v ruke sa vydajte na potulky zasneženou prírodou. Mäkký sneh, šantenie pri guľovačke, slnenie a čerstvý vzduch.. Posilnite zdravie tým najprirodzenejším spôsobom.
Priamo v hotelovom parku začína Tálsky chodník s interaktívnymi prvkami. Na viac ako 2 km môžete odhaliť tajomstvá lesa. 

 

Presvedčili sme Vás? Zvýhodnený pobyt so skipasmi v cene si môžete rezervovať TU

 

VAŠA DOVOLENKA NA SLOVENSKU V ZNAMENÍ NEZABUDNUTEĽNÝCH RODINNÝCH ZÁŽITKOV.

 

 

X