V prevádzke bez obmedzení

Nature wellness center Hotela Partizán****

 

Nature wellness center

Zabudnite na zhon všedných dní a nechajte sa rozmaznávať
v Nature Wellness Centre Hotela Partizán****.
 

Všetky naše služby si môžete rezervovať ON - LINE  z pohodlia domova.

Užite si jedno z najkrajších a najväčších hotelových wellness centier na Slovensku. Kráčajte po úžasnej ceste oddychu na 3 podlažiach (2260 m²). Relaxujte v bazéne s protiprúdom a chŕličom, detoxikujte v 7 saunách, odpočívajte v relax zónach s horskými potôčikmi.  Moderné vybavenie, panoramatické výhľady a vôňa dreva vám poskytnú dokonalý zážitok a vy sa môžete nechať unášať pohľadom na okolité hory, priamo z pohodlia ležadla či vírivky.

Pri budovaní nášho wellness centra sme nezabudli ani na tých najmenších, preto si u nás wellness užijú aj rodiny s deťmi. K dispozícii sú Rodinné sauny a obľúbený bazénik Partizána Ferda.

Chcete viac? Zverte sa do rúk nášho wellness tímu v Slnečnom SPA. Skrásniete po tvárových ošetreniach, ozdravíte sa pri telových ošetreniach, balneoterapii a SPA rituáloch.

Otvorte dvere do wellness raja len pre Vás dvoch - Privátne wellness na Táľoch.

Trénujte štýlovo - Fitness s prechodom do exteriéru je vybavené moderným zariadeniami TechnoGym. Pobavte sa hrou squashu, bedmintonu, stolného tenisu alebo basketbalu - súčasťou komplexu Nature wellness center je aj multifunkčná športová hala. 

 

5 DÔVODOV, VĎAKA KTORÝM SI NAŠE WELLNESS OBĽÚBITE NA CELÝ ŽIVOT

 

X