About us

Hotel Partizán**** je rodinný hotel situovaný v jedinečnom prírodnom prostredí Nízkych Tatier. Našou prioritou je ponúknuť Vám kvalitné služby v oblasti ubytovania, wellness a gastronómie a splniť všetky Vaše očakávania od nadštandardných hotelových služieb. Preskúmajte s nami nové a atraktívne príležitosti, ktoré nájdu správnu rovnováhu medzi profesionálnym nasadením, relaxom a voľným časom, ktorý si užijete naplno. Tešíme sa na Vašu návštevu a dúfame, že si doprajete toľko odpočinku a relaxu podľa potreby a zažijete veľa nezabudnuteľných chvíľ plných príjemných pocitov a vzrušujúcich dobrodružstiev.

HOTEL V LESE, LES V HOTELI

Aby sme našim hosťom poskytli čo najlepšie služby, prešli sme rozsiahlou rekonštrukciou a modernizáciou priestorov hotela.
Teraz si môžete vychutnať renomované wellness centrum NATURE, ktoré spĺňa všetky očakávania moderného wellness zariadenia. Relaxačná zóna s bazénom, detským bazénom, SPA zariadeniami, saunami a oddychovými miestnosťami sa rozprestiera na ploche 2255 m2, čo je viac než dosť na to, aby ste si štýlovo oddýchli a zároveň mali potrebné súkromie.

PROFESIONÁLNE HOTELOVÉ SLUŽBY NA JEDNOM MIESTE

 
Vďaka strategickej polohe hotela doslova v srdci Slovenska poskytujeme aj priestory a služby pre firemné semináre a teambuildingové aktivity. Zabezpečíme kompletný catering pre oslavy a svadby a pripravíme vám podujatie šité na mieru vašim špecifickým potrebám a očakávaniam.
Našou prioritou je poskytnúť našim hosťom množstvo príležitostí naplno využiť svoj voľný čas, naplnený pasívnym alebo aktívnym odpočinkom. Interiér hotela spolu s okolitým prostredím ponúka širokú škálu športových možností
a ďalších zaujímavých aktivít, ktoré si môžu užiť rodiny s deťmi, firmy či jednotlivci.
 

HISTÓRIA

Hotel Partizán privítal svojich prvých hostí už v roku 1961. V tom čase hotel vlastnila spoločnosť Interhotely Ružomberok. Od roku 1992 je hotel vo vlastníctve rodiny Kičovcov.
Hotel Partizán na čele s rodinou Kičovcov sa snaží prekvapiť svojich hostí zakaždým niečím novým. Hotel prešiel niekoľkými renováciami; hotelová hala a recepcia boli zrekonštruované v roku 2002, nové zábavné centrum Limbus bolo postavené v roku 2006 a v tom istom roku bola na mieste pôvodnej chaty, ktorá bola zničená požiarom, postavená rušná reštaurácia Tálska Bašta.
Doteraz najrozsiahlejšou rekonštrukciou bolo pridanie nových priestorov v roku 2011. Boli postavené nové izby a apartmány, ako aj nové kongresové centrum a wellness centrum s rozlohou 1760 m2. Okrem toho bola rozšírená hotelová reštaurácia.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

X