NAPÍSALI STE NÁM

Dotazník spokojnosti

Po letnej dovolenke s 3mi deťmi, by som sa tento hotel nebála odporučiť aj známym. Všetko bolo maximálne prisposobené a profesionálne zorganizované k našej spokojnosti. Zaškolený a ústretový personál (od pána s vozíkom, obsluhu,animátorky,upratovačky), prekvapili veľké, čisté a praktické izby, vynikajúca a pestrá strava, bezkonkurenčný wellness, najlepší animačný program. Čiže nielen v zahraničí, ale už teraz vidím, že aj na Slovensku sa to dá. Tešíme sa na ďalší pobyt. Len tak ďalej!

Zuzana B.
21. 07. 2017

Stravili sme super welness pobyt v tomto zariadeni. Boli sme ubytovani v luxusnej izbe, vyborna strava, ustretovy, slusny a ochotny personal, vyborne welness, super moznosti turistiky... Specialne by som ocenila livreja, ktory bol ochotny vo vsetkom poradit, ci sa to tykalo travenia volneho casu, pocasia, historie... Proste chlap na svojom mieste, predurceny na pracu, ktoru vykonava a ktora ho zjavne bavi. Sikovni maseri... Teda v kratkosti: Pobyt sme si super uzili.

Iveta L.
14. 07. 2017

Vážený pán riaditeľ, dovoľte mi, aby som Vám touto cestou poďakoval a zároveň zagratuloval za perfektné služby Vášho personálu.
Pred 3 týždňami som sa vo Vašom hoteli zúčastnil advokátskeho seminára, poriadaného SAK. Býval som na izbe č,217 a pri odchode som si zabudol vetrovku. Prišiel som na to až doma, po niekoľkých dňoch. Keď som zavolal na recepciu s prosbou o zistenie, či sa vetrovka nenašla, milá pani ( meno som žiaľ zabudol) mi ochotne prisľúbila, že to preverí a zavolá mi späť. Po niekoľkých minútach mi skutočne zavolala s tým, že vetrovka je v hoteli a že mi ju pošle poštou.Pred 2 dňami pošta zásielku doručila. Chcem týmto nielen potvrdiť príjem zásielky, ale vysloviť aj úprimné poďakovanie všetkým zamestnancom, ktorí mi pomohli vyriešiť môj problém. Ak sa Vám ich podarí spätne identifikovať, tlmočte im prosím, moju vďačnosť za perfektnú prácu. Z Vášho evidenčného systému nepochybne zistíte, že som služby Vášho hotela využil už veľakrát - pracovne i súkromne.Vždy som bol spokojný. Svoju terajšiu skúsenosť budem, s Vašim predpokladaným súhlasom, šíriť ďalej ako dôkaz perfektných služieb.

pán Erben
19. 06. 2017

Vážená pani Ološtiaková,

dovoľte mi, aby som sa Vám poďakoval za ústretovosť pri organizovaní teambuildingu manažmentu Porsche Slovakia. Zároveň by som chcel Vám aj celému personálu poďakovať za poskytnuté služby a príjemne strávený pobyt vo Vašom hoteli. Boli sme veľmi spokojní a dúfame, že sa budeme môcť na Vás opäť obrátiť pri organizovaní podobného podujatia.

Generálny riaditeľ
31. 05. 2017

Dobrý deň, 
chcela by som sa Vám aspoň touto cestou veľmi pekne poďakovať, špeciálne pracovníkom recepcie a aj celému hotelu, že prejavili dobrú vôľu a veľkú ochotu pri nájdení mojej stratenej bundy, ktorú som si zabudla u Vás v hoteli minulý týždeň, a že mi ju zaslali poštou. Ďakujem za profesionálne služby, pobyt u Vás bol skvelý a určite ho odporučím ďalším.

Katarína
18. 05. 2017

Touto cestou Vám  aj Vášmu personálu  ďakujem   za  vynikajúce  služby  na  profesionálnej  úrovni. Určite  sa  k Vám     znovu veľmi radi   vrátime.

HAGARD: HAL, spol. s r.o.
24. 03. 2017

Vážená Pani Riaditeľka,
dovoľujem si Vám napísať krátky list, čo sa týka Vášho hotela Partizán. Chodievame k Vám od roku 1993. Cez víkend sme konštatovali už mnohokrát s pánom manželom, že pre nás Váš hotel je oáza oddychu. 
Právom môžete byť hrdá na hotel Partizán, interiér hotela, služby  a hlavne na zamestnancov, bez rozdielu na ich funkciu. Sú milí, ústretoví. Veľmi sa nám páči atmosféra hotela (sviečky a kvety všade, tichá hudba v miestnostiach).  
Naše očakávania boli splnené vždy, a ani teraz sme sa nesklamali.  Vždy tvrdím, všetko je o ľuďoch, pekne zariadený hotel ešte neznamená nič. A vy ste príkladom pre ostatných, že sa to dá !
Všetky moje myšlienky patria aj Tálskej Bašte  
 
Prajem Vám veľa úspechov, úsmevu a zdravia !

Andrea Lovaszova
09. 03. 2017

Mame za sebou 5-dnovy silvestrovsky pobyt a v sebe len pozitivne dojmy. Som skeptik co sa tyka slovenskeho hotelierstva (po vlastnych skusenostiach samozrejme), tento hotel ma ale presvedcil, ze aj u nas existuju ludia, ktori to robia profesionalne (ale stale so srdcom) a ze aj u nas mozu mat sluzby vysoku kvalitu porovnatelnu napriklad s Rakuskom. Nebudem menovat vsetko, pre mna bolo top jedlo (aj bufetove vecere su gastro zazitkom), sluzby, okolie, mily a ustretovy personal pre ktory nic nie je problem (a to sa tyka kazdeho JEDNEHO zamestnanca). Byvali sme v spojenom apartmane, par mensich nedostatkov by sa naslo, ale tie tu ani nestoja za zmienku. Urcite sa vratime 

Ela
03. 01. 2017

S kamoškou sme si chceli spraviť pekný víkendový pobyt. A samozrejme že bol skvelý. Od prostredia, služieb, personálu,wellness,jedla, jednoducho skvele. Bola som už v mnohých hoteloch a tento patrí jednoznačne medzi TOP na Slovenku. Určite sa tam čoskoro vrátime o5. Odporúčam :)

Veronika
21. 12. 2016

Pekný hotel v krásnom prostredí s množstvom aktivít pre deti aj dospelých, strava výborná, čo nás veľmi potešilo bolo, že večere formou švédskych stolov sa podávali v hlavnej reštaurácii a každý druhý deň v Tálskej bašte, čo je veľmi príjemné oživenie počas dlhšieho pobytu, pekný bol aj večer so živou cigánskou hudbou... Odporúčam hotel pre rodiny s menšími aj väčšími deťmi, super program a večerná mini disco. Wellness na vysokej úrovni, výber sáun, veľká oddychová miestnosť, vždy čisto, po saunovaní okrem vody, vody s citónom aj ponuka chutných sirupov - super najmä pre deti, bazén a detský bazén s vírivkami. K tomuto vždy ochotný personál. Celkový pobyt hodnotíme vysoko pozitívne a tešíme sa na ďalšiu návštevu!

Janka
01. 11. 2016

O víkendu 15-16.10 jsem měl možnost strávit, byť pracovní, ale velmi příjemný víkendový pobyt ve vašem hotelu. Nádherné prostředí a výborné jídlo se asi bere jako samozřejmá věc v hotelu s daným počtem hvězdiček. Uchvátili mě však 2 věci:

- jídlo bylo opravdu skvělé a bylo ho "neurekom"
- fantastická obsluha v každém koutě hotelu nejen s velmi profesionálním a vřelým vystupováním, ale byl jsem unešen ze skvělé souhry jednotlivých týmů.

Když to prostě někdo umí, vypadá to velice snadno/jednoduše.

Děkuji a držím vám všem pěsti :-)

pán Rajnoha
21. 10. 2016

Dobrý deň,

chcela by som sa Vám poďakovať za príjemné dva dni (8. a 9.9.), ktoré sme strávili na akcii vo Vašom hoteli. Podľa hodnotenia mojich kolegov bola veľká spokojnosť so všetkým - krásne izby, výborné jedlo a ochotný a usmievavý personál. Osobne by som ešte rada vyslovila poďakovanie pani Bukovcovej, ktorá sa o nás starala a s úsmevom vyšla v ústrety našim požiadavkám a zmenám.

Ďakujeme a prajeme veľa spokojných klientov.

S pozdravom,
M.K.

HR Business Partner
13. 09. 2016