NAPÍSALI STE NÁM

Dotazník spokojnosti

Dobrý deň, 
chcela by som sa Vám aspoň touto cestou veľmi pekne poďakovať, špeciálne pracovníkom recepcie a aj celému hotelu, že prejavili dobrú vôľu a veľkú ochotu pri nájdení mojej stratenej bundy, ktorú som si zabudla u Vás v hoteli minulý týždeň, a že mi ju zaslali poštou. Ďakujem za profesionálne služby, pobyt u Vás bol skvelý a určite ho odporučím ďalším.

Katarína
18. 05. 2017

Touto cestou Vám  aj Vášmu personálu  ďakujem   za  vynikajúce  služby  na  profesionálnej  úrovni. Určite  sa  k Vám     znovu veľmi radi   vrátime.

HAGARD: HAL, spol. s r.o.
24. 03. 2017

Vážená Pani Riaditeľka,
dovoľujem si Vám napísať krátky list, čo sa týka Vášho hotela Partizán. Chodievame k Vám od roku 1993. Cez víkend sme konštatovali už mnohokrát s pánom manželom, že pre nás Váš hotel je oáza oddychu. 
Právom môžete byť hrdá na hotel Partizán, interiér hotela, služby  a hlavne na zamestnancov, bez rozdielu na ich funkciu. Sú milí, ústretoví. Veľmi sa nám páči atmosféra hotela (sviečky a kvety všade, tichá hudba v miestnostiach).  
Naše očakávania boli splnené vždy, a ani teraz sme sa nesklamali.  Vždy tvrdím, všetko je o ľuďoch, pekne zariadený hotel ešte neznamená nič. A vy ste príkladom pre ostatných, že sa to dá !
Všetky moje myšlienky patria aj Tálskej Bašte  
 
Prajem Vám veľa úspechov, úsmevu a zdravia !

Andrea Lovaszova
09. 03. 2017

Mame za sebou 5-dnovy silvestrovsky pobyt a v sebe len pozitivne dojmy. Som skeptik co sa tyka slovenskeho hotelierstva (po vlastnych skusenostiach samozrejme), tento hotel ma ale presvedcil, ze aj u nas existuju ludia, ktori to robia profesionalne (ale stale so srdcom) a ze aj u nas mozu mat sluzby vysoku kvalitu porovnatelnu napriklad s Rakuskom. Nebudem menovat vsetko, pre mna bolo top jedlo (aj bufetove vecere su gastro zazitkom), sluzby, okolie, mily a ustretovy personal pre ktory nic nie je problem (a to sa tyka kazdeho JEDNEHO zamestnanca). Byvali sme v spojenom apartmane, par mensich nedostatkov by sa naslo, ale tie tu ani nestoja za zmienku. Urcite sa vratime 

Ela
03. 01. 2017

S kamoškou sme si chceli spraviť pekný víkendový pobyt. A samozrejme že bol skvelý. Od prostredia, služieb, personálu,wellness,jedla, jednoducho skvele. Bola som už v mnohých hoteloch a tento patrí jednoznačne medzi TOP na Slovenku. Určite sa tam čoskoro vrátime o5. Odporúčam :)

Veronika
21. 12. 2016

Pekný hotel v krásnom prostredí s množstvom aktivít pre deti aj dospelých, strava výborná, čo nás veľmi potešilo bolo, že večere formou švédskych stolov sa podávali v hlavnej reštaurácii a každý druhý deň v Tálskej bašte, čo je veľmi príjemné oživenie počas dlhšieho pobytu, pekný bol aj večer so živou cigánskou hudbou... Odporúčam hotel pre rodiny s menšími aj väčšími deťmi, super program a večerná mini disco. Wellness na vysokej úrovni, výber sáun, veľká oddychová miestnosť, vždy čisto, po saunovaní okrem vody, vody s citónom aj ponuka chutných sirupov - super najmä pre deti, bazén a detský bazén s vírivkami. K tomuto vždy ochotný personál. Celkový pobyt hodnotíme vysoko pozitívne a tešíme sa na ďalšiu návštevu!

Janka
01. 11. 2016

O víkendu 15-16.10 jsem měl možnost strávit, byť pracovní, ale velmi příjemný víkendový pobyt ve vašem hotelu. Nádherné prostředí a výborné jídlo se asi bere jako samozřejmá věc v hotelu s daným počtem hvězdiček. Uchvátili mě však 2 věci:

- jídlo bylo opravdu skvělé a bylo ho "neurekom"
- fantastická obsluha v každém koutě hotelu nejen s velmi profesionálním a vřelým vystupováním, ale byl jsem unešen ze skvělé souhry jednotlivých týmů.

Když to prostě někdo umí, vypadá to velice snadno/jednoduše.

Děkuji a držím vám všem pěsti :-)

pán Rajnoha
21. 10. 2016

Dobrý deň,

chcela by som sa Vám poďakovať za príjemné dva dni (8. a 9.9.), ktoré sme strávili na akcii vo Vašom hoteli. Podľa hodnotenia mojich kolegov bola veľká spokojnosť so všetkým - krásne izby, výborné jedlo a ochotný a usmievavý personál. Osobne by som ešte rada vyslovila poďakovanie pani Bukovcovej, ktorá sa o nás starala a s úsmevom vyšla v ústrety našim požiadavkám a zmenám.

Ďakujeme a prajeme veľa spokojných klientov.

S pozdravom,
M.K.

HR Business Partner
13. 09. 2016