Wellness pre deti Aqua & Kids

Wellness svet Hotela Partizán**** ponúka množstvo príležitostí na wellness pre všetkých.

 Vďaka vodným atrakciám sa vaše ratolesti do sýtosti zabavia, zatiaľ čo vy môžete pokojne relaxovať v oddychovej zóne pre mamičky. Klienti majú tiež k dispozícii novú časť Aqua & Kids – soľný prameň, ktorý má omladzovacie účinky na pokožku, pôsobí regeneračne a uvoľňujúco.

Odporúčame vám rezervovať si wellness služby
z pohodlia vášho domova, aby sme vám  mohli zabezpečiť termín podľa vášho želania

KONTAKTUJTE NÁS

Prevádzková doba
NATUR WELLNESS CENTER

AQUA & KIDS

V Aqua & Kids zóne nájdete:
- bazén s protiprúdom a chŕličom
- panoramatickú jacuzzi
- detský bazénik Ferda mravca s vodnými atrakciami a ležoviskom (pre deti do 10 rokov)
- soľný prameň
- oddychové zóny
 
 
 
 
 
 
 
 
SOĽNÝ PRAMEŇ
 
Predstavujeme Vám najnovšiu časť Aqua & Kids - Soľný prameň. Ide o kúpeľ v sedacom bazéne vo vode s prísadou morskej soli s teplotou 34 - 35 ºC. Odporúčaná doba kúpania by nemala presiahnuť 15 minút, 1 - 2 krát týždenne. Po kúpeli by mal nasledovať odpočinok s následným pocitom príjemného uvoľnenia. Kúpeľ je vhodný pri ochoreniach pohybového aparátu - chrbtice, kĺbov, k tlmeniu bolesti, a pri chronických kožných ochoreniach. Po kúpaní v soľnom prameni dochádza ku kozmetickému efektu a regenerácii pokožky, pomáha tiež pri bolestiach hlavy a nervozite. V tejto časti tiež nájdete odpočiváreň so 14 relaxačnými posteľami a Hniezdo - romantické relaxačné miesto pre dvoch. Vstup pre deti do 12 rokov je povolený len v sprievode dospelej osoby.
 

 


 

BazénHĺbkaTeplota vodyTeplota vzduchuRozmery bazénaOdporúčamePoznámka
Bazén s protiprúdom a chŕličom1,1 - 1,4 m28 - 30 °C30 - 32 °C14 x 11 mUvoľnenie a prekrvenie tela, hydromasáž tela
Detský bazénik0,2 - 0,4 m30 - 32 °C32 - 34 °C 5 x 5 mUvoľnenie a prekrvenie tela, hydromasáž telaPre deti do 10 rokov
Panoramatická whirlpool0,8 m34 - 36 °C36 - 38 °Ckapacita 10 osôbHydromsáž tela, relaxDeti do 12 rokov len v sprievode dospelej osoby.
Soľný prameň1 m34 - 36 °C36 - 38 °Ckapacita 12 osôbRegenerácia pokožky, pomáha pri bolestiach hlavy a nervozite, uvoľňuje svalstvoDeti do 12 rokov len v sprievode dospelej osoby.

Fotogaléria