Ubytovanie Tatry – HOTEL PARTIZÁN **** v Nízkych Tatrách

Vítajte priatelia,
nosnou ideou Hotela Partizán**** (hotel Tatry) je dopriať Vám, našim klientom a priateľom všetko to, čomu sa hovorí dokonalosť pocitov.
Spojili sme preto profesionalitu služieb s hrejivo láskavou atmosférou interiérov hotela. Zladili sme prekrásne prostredie okolitej prírody s oddychom v pokojnom náručí wellness zákutí.

Vytvorili sme pre našich návštevníkov lukratívny priestor, kde sa dá zlúčiť relax s prácou ale aj aktívnym oddychom. Ubytovanie v Nízkych Tatrách je tým najlepším miestom pre Váš oddych.

Vybudovali sme hotelový nadštandard, ktorý ocení každý klient, firma, či rodiny s deťmi, ktorým sa informačný servis spája so zážitkovými aktivitami.
Jednoducho dokážeme Vám dať viac, lebo HOTELOM   PARTIZÁN**** dávame okrem ubytovania v Tatrách aj kus zo seba.

Ubytovanie Tatry - to najlepšie, čo na Slovensku máme.

Sme radi, že náš hotel Partizán**** patrí medzi najlepšie hotely v Tatrách.

Hotel Partizán**** je považovaný za ozdobu Tálov. Jeho poloha v strede Slovenska  je z pohľadu stratégie veľkou výhodou. Možno ho považovať za rodinný hotel, ktorý klientom ponúka pohodlie v izbách a apartmánoch moderného, elegantného dizajnu v netradične štýlovom prevedení s čarokrásnym panoramatickým výhľadom.

Hotel prináša klientovi množstvo príležitostí team-buildingového charakteru, outdorových aktivít a športového vyžitia, ale rovnako sa postará o jeho potreby aj v oblasti relaxu a wellness.

Keď ubytovanie v Tatrách, tak ubytovanie vo wellness a kongres Hoteli Partizán****
 

Súčasťou hotela je nové NATURE Wellness Center, ktoré spĺňa všetky predpoklady wellness trendov ako životného štýlu súčasného klienta a rodiny. Za odpočinkom a oddychom Vás takto prevedieme až po 1760 m² relaxačného zázemia s bazénom, detským bazénikom, SPA časťou, saunami a odpočivárňami.

Dokonalosť, workshopov, konferencií, rokovacích ale aj eventových možností predstavuje vysoký štandard  priestorov Hotela Partizán**** v podobe kongresového centra s celkovou rozlohou 1000m². Deväť plne vybavených klimatizovaných rokovacích sál a salónikov s kapacitou 450 miest, disponuje netradičnou variabilitou priestorov a najmodernejšou technikou .

Nízke Tatry a ubytovanie v našom hoteli jednoznačne k sebe patria a sú ideálnou kombináciou, ktorá je zárukou spokojnosti klienta.

Ubytovanie Nízke Tatry - Hotel Partizán****!

Jednoducho vybrať si pobyt v Hoteli Partizán**** na Táloch je krokom, ktorý prinesie úžitok klientom v ktoromkoľvek smere. Či už z pohľadu práce, turistiky, ale najmä relaxu.

 

Späť

 
 

Aktuálne ponuky Hotela Partizán****

Chceli by ste prežiť pár dní...
Relaxačné wellness pobyty pre seniorov s...
Hory a voda. To je nezabudnuteľná...
Zbavte sa toxínov nahromadených...
Procesy v tele aj na duši je treba vn...
Vychutnajte si blahodarné účinky...
Wellness pobyt podľa Vašich predst...
Doprajte si pokoj a vychutnajte romantick...
Doprajte svojmu telu pokoj a relax, ktor...