Lanový park Tarzánia, jazdenie na koni a iné zážitky

Ak patríte k hotelovým hosťom, ktorí si radi vychutnávajú nielen aktívny či pasívny oddych, ale radi vyhľadávajú nové zážitky, v ponuke hotela Partizán nájdete príležitosti nielen pre spríjemnenie pobytu ale tiež aktivity, ktoré vám zdvihnú adrenalín. Svoj pobyt si môžete spríjemniť jazdou na koni na Ajax farme alebo si môžete vyskúšate svoje schopnosti a kondíciu na lanovej dráhe Tarzánia. Pre všetkých, ktorí majú záujem o prehliadku prírody Nizkych Tatier z vtáčej perspektívy máme pripravené vyhliadkové lety helikoptérou.

JAZDA NA KONI - AJAX FARMA

Naša Ajax farma osloví tak dospelých, ktorí si tú nájdu jazdecké kone, ako aj deti, na ktoré tu čakajú obľúbené poníky. Návštevu Ajax Farmy, ktorá sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí, odporúčame najmä rodinám s deťmi, ktoré si jazdenie na koni zaručene naplno užijú.
Okrem jazdeckých koní a poníkov na našej farme uvidíte mini zoo zvieratiek ako sú sliepočky, kohútiky, kuriatka, ovečky a brančeky, kozičky, moriakov a morky, húsky, zajačiky, kravičky, teliatka a niekoľko párov holubov. 

Využiť služby Ajax farmy môžete denne v čase:  10:00  -  16:00 hod.

CENNÍK AJAX FARMA
TypTrvanieCena
Jazdenie na koni  60 minút15 €
Jazdenie na koni
30 minút8 €
Jazdenie na poníkovi30 minút8 €
Jazdenie na poníkovi15 minút4 €
Jazdenie na poníkovi1 okruh2 €

 

 


TARZÁNIA

Tarzania je lanový park postavený z rôznych lanových prekážok, ktoré sú zavesené vo výške, na stromoch, alebo umelo postavených stĺpoch. Nachádza sa v tesnej blízkosti hotela vo vzdialenosti  cca 200 m  v lese. Pozostáva z 23 prekážok vo výške približne 5 až 7 m nad zemou. Jej súčasťou je tiež trasa určená pre menších, preto je Tarzania vhodná aj pre rodiny s deťmi. Súčasťou areálu je 18 jamkový minigolf.  Tarzania je otvorená individuálne, park Vám však ponúka aj možnosť prenajať si celý areál len pre Vás a Vašich priateľov. V letných mesiacoch júl a august je Tarzania otvorená denne okrem nepriaznivého počasia - dážď, búrka.
 
 
 
 

 

 

Fotogaléria