Pobyty s deťmi v Hoteli Partizán

SME CERTIFIKOVANÝM ZARIADENÍM PRIATEĽSKÝM K DEŤOM A RODINÁM

Na základe služieb, ktoré ponúkame deťom a rodinám, sa nám v anonymnom hodnotení podarilo získať 5 hviezdičiek a certifikát Únie materských centier, ktorá nás zaradila medzi "Zariadenia priateľské k deťom a rodinám".
Cieľom kampane Únie materských centier s názvom „Vstúpte s dieťaťom“ je spropagovať tých, ktorí majú pochopenie voči deťom, ich rodinám a ich špecifickým potrebám. "Oceňujeme tých, ktorí umožňujú rodičom na materskej a rodičovskej dovolenke prežiť toto obdobie plnohodnotne a bez obmedzení."

DETSKÝ BAZÉNIK FERDA MRAVCA

V našom hoteli pre deti si vaše ratolesti prídu na svoje. Mravčeky, včeličky, chrobáčiky, motýle – svet našich najmladších, ktorým dušička zaplesá pri nežných príbehoch z nevinných rozprávok. Presne tak totiž svoje príbehy prežívajú najmenší klienti Hotela Partizán, pretože v hoteli sa nachádza detský bazénik Ferda Mravca. Hotel Partizán sa zaraďuje medzi hotely s bazénom, kde nájdete aj vodné atrakcie a ležoviská. Nechajte svoje ratolesti vyblázniť v detskom bazéniku v časti Aqua & Kids vNature Wellness Center a Vy sa pohodlne usaďte v oddychovej zóne pre mamičky.

FAMILY SAUNAS

V časti Vital & Sauna si doprajte wellness chvíle s Vašimi detmi. Na veľkú noc sme otvorili pre našich najmenších hostí a ich rodičov nové priestory RODINNÉHO SAUNOVÉHO SVETA.
Na ploche 72 m2 sa môžete saunovať bez starostí všetci spolu!
Môžete využiť 2 druhy sáun s atrakciami, zážitkové sprchy, vital kútik s občerstvením a relax zónu s výhľadom priamo do lesného exteriéru.

MRAVENISKO FERDA MRAVCA

V rámci našich pobytov pre deti prinášame pravidelné novinky. Predstavujeme Vám náš najnovší prírastok do rodiny – Mravenisko Ferda Mravca.
Vytvorili sme ho pre Vás, našich hostí a zároveň návštevníkov reštaurácie Tálska Bašta. Vznikalo nielen z potreby ponúknuť Vám ďalšiu aktivitu vrámci hotelového areálu, ale hlavne z lásky k deťom a k prírode. Aby ste sa mohli aj vy vcítiť do rozprávkového sveta nášho hotela v lese a zároveň lesa v hoteli.
Upozornenie: Mravenisko je vhodné pre deti od 3 rokov za prítomnosti dospelej osoby a jeho využívanie je na vlastnú zodpovednosť.

DETSKÉ KÚTIKY

V hoteli sa nachádzajú tri detské kútiky: prvý je súčasťou lobby haly, v jeho blízkosti sa nachádza internetový kútik s PC Lenovo. Ďalší sa nachádza v hotelovej reštaurácii, jeho súčasťou je detské sedenie a vybavenie pre najmenších kuchárov. Tretí v poradí je detský kútik v zážitkovej reštaurácii Tálska Bašta so šmýkačkou a preliezkami.

DETSKÉ ANIMAČNÉ CENTRUM

Počas niektorých období v roku v hoteli vytvárame z kongresového centra výnimočné priestory - detské animačné centrum, kde môžu Vaše deti využívať trampolíny, hojdačky, preliezačky a samozrejme priestory pre kreslenie a tvorivé dielne. V ktorých obdobiach je toto detské animačné centrum vytvorené je uvedené v konrétnom Animačnom programe na konkrétne obdobie.

AJAX FARMA

Je naozaj úžasné počas jazdy na koni pozorovať rajský vplyv okolitej prírody Nízkych Tatier, bylinkami presiaknutý prírodný ozón, cítiť vánok vo vlasoch a popritom si dopriať aktívny relax. Naša Ajax farma osloví tak dospelých, ktorí si tú nájdu jazdecké kone, ako aj deti, na ktoré tu čakajú obľúbené poníky. Okrem toho tu môžu detičky uvidieť rôzne domáce zvieratká.

DETSKÁ HERŇA

V roku 2017 plánujeme vybudovať nové priestory detskej herne pre našich najmenších hostí. Priestor sa bude nachádzať na -1. poschodí a jeho rozloha bude viac ako 100 m2. Na svoje si tu prídu najmenšie detičky, ale aj predškoláci či teenageri. Zábavať sa budú sami s rodičmi alebo s obľúbenými animátormi. Novinky o tomto projekte sledujte na našom facebooku alebo v sekcii Blog.