Ocenenia Hotela Partizán****

Vďaka vám – našim klientom sme schopní neustále rásť, zlepšovať naše služby a rozširovať našu pôsobnosť. O našom posune svedčia aj získané ocenenia, vďaka ktorým sa utvrdzujeme v tom, že kráčame správnou cestou. Ďakujeme vám za prejavenú dôveru.

 

OCENENIE TREND TOP HOTELY

Vďaka ponúkaným službám a najmä našim klientom sme sa aj v tomto roku umiestnili v TOP 5 najlepších hotelov na Slovensku. Toto hodnotenie je pre nás potešením a zároveň záväzkom, aby sme v našej snahe nepoľavili a pokračovali v nastavenom trende.
Súčasťou hotela je nové NATURE Wellness Center, ktoré spĺňa všetky predpoklady moderného wellness zariadenia. Relaxačné zázemie s bazénom, detským bazénikom, SPA časťou, saunami a odpočivárňami sa rozprestiera na ploche 2255 m2, preto si naši klienti môžu vychutnať oddych nielen štýlovo ale aj v súkromí.

OCENENIE BOOKING, HOLIDAYCHECK 

Kvalitu nami poskytovaných služieb ocenili naši hostia na hodnotiacom portáli:

  • HolidayCheck známkou 5.9 / 6
  • Booking.com  známkou 9.0 / 10

Ďakujeme za dôveru a veríme, že úroveň našich služieb bude dosahovať najvyššie ohodnotenia.

 

 

CERTIFIKÁT VÝNIMOČNOSTI TRIPADVISOR

V tomto roku sme boli ocenení medzinárodným hodnotiacim portálom Tripadvisor ako Výnimočný hotel. Toto ocenenie sme získali vďaka mnohým pozitívnym hodnoteniam našich hostí, ktorí si našli čas a napísali o tom, ako sa im u nás páčilo. Na Tripadvisor sa momentálne pýšime známkou 4.5 / 5
Touto cestou ďakujeme všetkým za podporu a veríme, že sa nám aj naďalej bude dariť plniť Vaše dovolenkové sny :-)
 

OCENENIE ZARIADENIE PRIATEĽSKÉ K DEŤOM A RODINÁM

Hotel Partizán patrí medzi zariadenia s ocenením „Zariadenia priateľské k deťom a rodinám.“ V hodnotení sme získali certifikát s piatimi hviezdičkami, čo je výsledkom zamerania našich služieb, ktoré zohľadňujú potreby rodín s deťmi a dovoľujú im tak prežiť pobyt v hoteli plnohodnotne, bez akýchkoľvek obmedzení.
X