Lanový park Tarzánia, jazdenie na koni a iné zážitky

Ak patríte k hosťom, ktorí si radi zazívajú  nielen aktívny či pasívny oddych, ale radi vyhľadávajú nové zážitky, v ponuke HOTELA PARTIZÁN**** nájdete príležitosti nielen pre spríjemnenie pobytu ale tiež aktivity, ktoré vám zdvihnú adrenalín. 
Pobyt si môžete spríjemniť jazdou na koni na Ajax farme, ktorá ponúka okrem jázd aj Minizoo domácich zvieratok.
Poprípade si vyskúšate svoje schopnosti a kondíciu na lanovej dráhe Tarzánia, kde prekonávate prekážky vo výškach.

JAZDA NA KONI - AJAX FARMA

Naša Ajax farma osloví tak dospelých, ktorí si tú nájdu jazdecké kone, ako aj deti, na ktoré tu čakajú obľúbené poníky. Návštevu Ajax Farmy, ktorá sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí, odporúčame najmä rodinám s deťmi, ktoré si jazdenie na koni zaručene naplno užijú.
Okrem jazdeckých koní a poníkov na našej farme uvidíte MINI ZOO zvieratiek ako sú sliepočky, kohútiky, kuriatka, ovečky a brančeky, kozičky, moriaky a morky, húsky, zajačiky, kravičky, teliatka a niekoľko párov holubov. Viac informácií o Ajax farme TU

 

 

 


TARZÁNIA

Tarzania je lanový park postavený z rôznych lanových prekážok, ktoré sú zavesené vo výške, na stromoch, alebo umelo postavených stĺpoch. Nachádza sa v tesnej blízkosti hotela vo vzdialenosti  cca 200 m  v lese. Pozostáva z 23 prekážok vo výške približne 5 až 7 m nad zemou. Jej súčasťou je tiež trasa určená pre menších, preto je Tarzania vhodná aj pre rodiny s deťmi. Súčasťou areálu je 18 jamkový minigolf.
   Tarzania je otvorená individuálne, park Vám však ponúka aj možnosť prenajať si celý areál len pre Vás a Vašich priateľov. V letných mesiacoch júl a august je Tarzania otvorená denne okrem nepriaznivého počasia - dážď, búrka.
 
 
 
 

 

 

Fotogaléria