Kalendár podujatí január - apríl 2018

Slovenčina

NENECHAJTE SI UJSŤ NAŠE EVENTY A VYSKÚŠAJTE POBYTY PLNÉ NEZABUDNUTEĽNÝCH ZÁŽITKOV

 

27. 01. – 31. 01. 2018
LAST MINUTE S PARTIZANOM FERDOM

Januárové momenty, pohodové dni, perfektná lyžovačka a úžasné wellness. A o deti sa postará počas celého dňa náš animátor Partizán Ferdo v novootvorenej detskej herni na ploche cez 200 m². Ešte stále váhate?

 

FERUÁR 2018
MESIAC PIVNÝCH ŠPECIALÍT V TÁLSKEJ BAŠTE

Predstavíme Vám nové spôsoby využitia piva, ktoré poznáme už od čias Mezopotámie. ʺMajster vareškyʺ Ivan spolu s tímom reštaurácie Tálska Bašta pre Vás pripraví špeciality s pivom, ktorým určite neodoláte.

 

11. 02. – 14. 02. 2018
VALENTÍNSKY POBYT

Objavte znova vášeň stratenú v zhone všedných dní... na horách, v exkluzívnom wellness, len Vy dvaja. Zažijete, ako chutia grilované špeciality v pohodlí kožušín s pohárom vareného vínka na vyhliadkovej terase, kde vločka snehu osvieži Vašu tvár.

 

15. 02. – 23. 02. 2018
PÁNSKA JAZDA ʺS TEBOU MBĚ BAVÍ SVĚTʺ

Ockovia,  nemusíte dopadnúť ako otcovia v známom filme. My sa o Vaše deti postaráme a nielen to! Ochutnáte prémiové pivá z produkcie pivovaru ERB. Pivovaru, ktorý ʺvracia pivu to, čo mu globalizácia vzalaʺ.

 

MAREC 2018
MESIAC JARNÝCH ZDRAVÝCH JEDÁL V TÁLSKEJ BAŠTE

Ukážeme Vám, že chutné jedlá sa dajú pripraviť zdravo. Svieže zeleninové špeciality prevoniame a dotvoríme rôznymi bylinkami, ktoré si sami pestujeme. K jarným jedlám odporučíme svieže mladé vínka od známych Slovenských producentov. 

 

02. 03 . a  09. 03. 2018
MAŠKARÁDA NA SVAHU

Pozývame všetky deti a rodičov na Wellness & Ski pobyt. V piatok si spolu s animátormi zalyžujú na svahu v maskách.  Najlepšia maska vyhrá exkluzívnu junior procedúru v Slnečnom SPA a počas olovrantu si deti budú oblizovať prsty zo sladkých šišiek. A keď budú stále sršať energiou, tak aktivity v Herni partizána Ferda a minidisco s animátormi ich určite ʺdoraziaʺ.

 

APRÍL 2018
MESIAC JAHŇACÍCH ŠPECIALÍT V TÁLSKEJ BAŠTE

Priznajte sa. Varíte niekedy z jahňacieho mäsa? V slovenských kuchyniach je nedocenené, no vedzte, že ide o mäso s nízkym obsahom tuku a vysokým podielom bielkovín a minerálov. Majster kuchár Ivan pre Vás pripraví jedlá, vďaka ktorým si jahňacinu určite obľúbite. A navyše, pôjde o kvalitné mäso z našej vlastnej Ajax farmy ;)

 

01. 04. 2018 
VEĽKONOČNÉ RADOSTI

Oslávte Veľkonočné sviatky počas bohatého kultúrneho programu s atrakciami pre všetky vekové kategórie. Súčasťou tohto podujatia bude živý košiarik s ovečkami, kozičkami, remeselný trh a prezentáciu ľudových výrobcov, animácie pre deti aj pre dospelých, záhradná železnica, DISC GOLF a mnoho iných aktivít. Symbolicky sa rozlúčime so sezónou pochovávaním lyže, vystúpia folklórne, tanečné súbory a hudobné skupiny.  

 

07. 04. – 09. 04. 2018
STÁLE STE SINGLE?  "PADNITE SI DO OKA" 

Ste zaneprázdnený single človek, ktorý v zhone všedných dní zabudol žiť? Vyčleňte si čas pre Vás a príďte na miesto, kde sa zabavíte, ochutnáte gurmánske špeciality, spoznáte nových priateľov a možno aj budúcich partnerov. Žúrku v nočnom bare Limbus bude moderovať zabávač Richard Vrablec.

 

14. 04. – 18. 04. 2018
BEAUTY & DETOX DAYS

Dlhá zima, málo pohybu, prekúrené miestnosti, leňošenie.... poďme sa toho zbaviť. Privítajme jar krásou, zbavme sa prebytočných kíl, očistíme organizmus. Špecialistky na krásu, zdravie, žitosprávu, fitness a wellness sa Vám budú počas týchto dní venovať a Vy odídete domov krajšie, sebavedomejšie a zrelaxované. 

 

29. 04. 2018
DEŇ NA FARME 

Pripravili sme program pre dospelých a zvedavé deti, jednoucho pre všetkých, ktorí chcú spoznať život farmárov. Na vlastnej koži si môžete vyskúšať prácu na  našej Ajax farme, od ošetrovania  domácich  zvieratiek až po spanilú jazdu na koňoch a poníkoch. Odmenou Vám bude dobrý pocit, príjemmné zážitky a skúsenosti. 

 

Fotogaléria