Ocenenia Hotela Partizán

Vďaka vám – našim klientom sme schopní neustále rásť, zlepšovať naše služby a rozširovať našu pôsobnosť. O našom posune svedčia aj získané ocenenia, vďaka ktorým sa utvrdzujeme v tom, že kráčame správnou cestou. Ďakujeme vám za prejavenú dôveru.

OCENENIE BOOKING, HOLIDAYCHECK a TRIPADVISOR

Kvalitu nami poskytovaných služieb ocenili naši hostia na hodnotiacom portáli:

  • HolidayCheck známkou 5.9 / 6
  • Booking.com  známkou 8.9 / 10
  • TripAdvisor  známkou 4.6 /  5

Ďakujeme za dôveru a veríme, že úroveň našich služieb bude dosahovať najvyššie ohodnotenia.

 

 

OCENENIE TREND TOP HOTELY

Vďaka ponúkaným službám a najmä našim klientom sme získali v hodnotení TREND TOP HOTELY 2015 úspešné 4. - 5. miesto spomedzi všetkých hotelov na Slovensku. V roku 2017 sme získali 4. miesto medzi štvorhviezdičkovými hotelmi na Slovensku.
Súčasťou hotela je nové NATURE Wellness Center, ktoré spĺňa všetky predpoklady moderného wellness zariadenia. Relaxačné zázemie s bazénom, detským bazénikom, SPA časťou, saunami a odpočivárňami sa rozprestiera na ploche 2255 m2, preto si naši klienti môžu vychutnať oddych nielen štýlovo ale aj v súkromí.

OCENENIE ZARIADENIE PRIATEĽSKÉ K DEŤOM A RODINÁM

Hotel Partizán patrí medzi zariadenia s ocenením „Zariadenia priateľské k deťom a rodinám.“ V hodnotení sme získali certifikát s piatimi hviezdičkami, čo je výsledkom zamerania našich služieb, ktoré zohľadňujú potreby rodín s deťmi a dovoľujú im tak prežiť pobyt v hoteli plnohodnotne, bez akýchkoľvek obmedzení.