Animačný program LETO 2017 v HOTELI PARTIZÁN****

Slovenčina

Počas animačného programu Vás budú zabávať profesionálni animátori agentúry ViBa. Deti sa okrem iného zabavia pri tvorivých a kreatívnych dielňach, vyšantia sa na expedíciách v hotelovom areáli, zabavia sa pri vodných bláznovstvách v bazéne a nebudú chýbať obľúbené detské disco s rôznymi témami obohatené o zábavné hry a súťaže. Každý piatok môžete absolvovať cyklotúru a každú sobotu túru s profesionálnym horským vodcom Jánom Uhlárom. 

Všetky podstatné informácie si však povieme na infostretnutiach, ktoré budú prebiehať v pondelok a vo štvrtok wink

 
Dospelí sa zabavia na disco v sport & night bare LIMBUS a nebudú chýbať ani tematické večere v Panorama Restaurant alebo v reštaurácii Tálska Bašta.
Športovci si prídu na svoje v MULTIFUNKČNEJ ŠPORTOVEJ HALE vhodnej na hru squashu, bedmintonu, volejbalu a iných športov. 
 
Dokolaný oddych si zažijete v jedinečnom NATURE WELLNESS CENTER  s rozprávkovým vodným svetom Ferda Mravca a SOĽNÝM PRAMEŇOM s morskou vodou.
Pripravili sme pre Vás širokú ponuku SPA rituálov, telových i tvárových ošetrení a balneo procedúr v novootvorenom Slnečnom SPA
Odporúčame vyskúšať prístrojové ošetrenia HYDRAFACIAL MD a omladzujúcu novinku KOLAGENÁRIUM .
Novootvorené FITNESS  je vám denne k dispozícii.

Tešíme sa na Vás!
 

Pozn.: Hotel Partizán**** ani animátori animačnej agentúry nezodpovedajú za bezpečnosť dieťaťa v rámci animačného programu. Za bezpečnosť dieťaťa v rámci animačného programu zodpovedá rodič samostatne.

LETNÝ ANIMAČNÝ PROGRAM PRE DETI  A  DOSPELÝCH NÁJDETE VO FOTOGALÉRII

Fotogaléria